Ewa Wachowicz będzie gościem na inauguracji Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku po długiej przerwie wznawia swoją działalność. Gościem honorowym inauguracji roku akademickiego będzie znana i lubiana szerokiej publiczności Ewa Wachowicz. Miss Polonia opowie o Koronie Wulkanów Ziemi!

Pandemia i obostrzenia sanitarne uniemożliwiły działalność Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po rocznej przerwie blisko 200 studentów weźmie udział w uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego. Po inauguracji Ewa Wachowicz podzieli się z publicznością swoją niezwykłą pasją jaką jest wędrówka po wulkanach Ziemi i opowie o innych, głównie kulinarnych zamiłowaniach.

Spotkanie w sali teatralnej WCK jest otwarte dla szerszej publiczności. Darmowe wejściówki na spotkanie WUTW wciąż są dostępne w sekretariacie WCK.

Rozpoczęcie roku akademickiego i spotkanie z Ewą Wachowicz odbędzie się 4 października, godz. 17:00 w sali teatralnej.

Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992, III Miss World 1992 i Miss World University 1993. Studiowała w krakowskiej Akademii Rolniczej i Akademii Ekonomicznej. Przez 472 dni pełniła funkcję rzecznika prasowego w rządzie Waldemara Pawlaka. Za słynne słowa: „Premierowi się nie odmawia” otrzymała „Srebrne Usta” w plebiscycie radiowej „Trójki”. Ewa Wachowicz jest producentką TV, związana z telewizją Polsat, specjalizującą się w tematyce kulinarnej.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x