Emilia Graca z ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wir festiwal” w Nowym Sączu

Uczennica klasy VIII Zespołu Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim Emilia Graca, 2 marca 2019 r. podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „Wir festiwal” w Nowym Sączu zajęła I miejsce.

Emilia zmierzyła się z liczną konkurencją – tutaj możemy obejrzeć galerię fotografii z tego wydarzenia [galeria]. Przypomnijmy, że Emilia po występie w duecie w kategorii: junior duo/trio pom pom na Mistrzostwach Polski w Leżajsku została nominowana do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Opatiji w Chorwacji (2018 r.), gdzie wraz z koleżanką zajęły dziewiąte miejsce. Kolejnym sukcesem Emilii był udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów. Jesień 2018”. Emilia wraz z koleżanką zajęły III miejsce.

Emilia Graca bierze udział w wielu konkursach na szczeblu ogólnopolskim. Ostatnie osiągniecia to pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego w kategorii solo 12-15 lat w Makowie Podhalańskim, który odbył się w dniach 16-17 lutego br.

Emilia trenuje kilka razy w tygodniu, bierze udział w licznych szkoleniach, a głównym jej trenerem jest Pani Anna Simsak – tancerka, sędzia, dwukrotna złota medalistka bikini fitness kobiet oraz założycielka klubu sportowego Lady Fitness, która całym sercem poświęca się trenowaniu młodzieży.

Serdecznie gratulujemy sukcesów zawodniczkom i trenerce!