Dolandia zyskała nowy plac zabaw, a świetlica wiejska w Stanisławiu Dolnym nowe wyposażenie

W czwartek 21 grudnia Stanisławiu Dolnym Dolany dokonano odbioru nowych urządzeń zabawowych na placu zabaw przy „Dolandii”. W ramach zadania zakupiono 5 nowych urządzeń, 4 ławki oraz kosz na śmieci. Koszt zadania wyniósł 43.369,69 zł.

 
Projekt uzyskał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w kwocie 40 tys. zł za zajęcie 3 miejsca w konkursie Najpiękniejsza Małopolska Wieś.
 
W tym samym dniu dokonano także odbioru wyposażenia do świetlicy wiejskiej w sołectwie Stanisław Dolny Dolany. W ramach zadania zakupiono między innymi: barek kawowy, drzwi przesuwne do zaplecza kuchennego, chłodnię do napojów, ekspres do kawy.
 
Zadanie o wartości 42.857,14 zł otrzymało dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w kwocie 30 tys. zł, zaś pozostałe środki przeznaczyła Rada Sołecka w Stanisławiu Dolnym Dolanach.
 
W odbiorach uczestniczyli: Burmistrz Augustyn Ormanty, Radny Województwa Małopolskiego Rafał Stuglik, Radna Rady Miejskiej Ewa Pacut oraz pracownicy Urzędu Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej.
 
„Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego”.
 
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x