fotografie pochodzą z ofuckanych materiałów wyborczych Augustyna Ormantego i Tadeusza Steli

Debata Ormanty kontra Stela ?

W dniu dzisiejszym (11 kwietnia) kandydaci na burmistrza miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyn Ormanty i Tadeusz Stela otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w debacie przedwyborczej. Debata ma odbyć się 18 kwietnia (czwartek) o godz. 19.00.

 

Debata wyborcza organizowana jest przez portal Kalwaria 24, który będzie gospodarzem oraz zapewni wsparcie techniczne debaty. Pytania do kandydatów będą jednak kierować redaktorzy prowadzący portale w Wadowicach i Andrychowie, dzięki czemu wykluczy się zarzuty o stronniczość. Kandydaci będą także mogli zadać pytania sobie nawzajem.

Debata będzie transmitowana przez 4 lokalne portale. Kandydaci i ich sztaby wyborcze otrzymały czas na odpowiedź i na wystosowanie uwag, co do formuły debaty. O konkretnych ustaleniach będziemy informować na bieżąco.

Przypomnijmy że w Kalwarii Zebrzydowskiej o reelekcję zawalczy obecny burmistrz, 68-letni Augustyn Ormanty, który w niedzielnych wyborach zdobył 3131 uzyskując 40,93% głosów, a także 51-letni Tadeusz Stela, na którego głosowało 2729 (35,68%) wyborców. Trzeci z kandydatów, 42-letni Marcin Zadora, zdobył 1789 (23,39%) głosów, odpadając z wyborczego wyścigu.

3 4 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x