Dwie uczennice XXVII LO w Krakowie Patrycja Grzywa i Julia Kruszyna prowadzą ekologiczny projekt społeczny “invECO” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Ich celem jest uświadomienie młodych ludzi o problemach ekologicznych dzisiejszego świata, w tym także, jak człowiek wpływa na zmiany środowiskowe oraz jak i dlaczego warto się tym zainteresować i działać!
Dziewczyny przeprowadziły ostatnio wykłady na temat zanieczyszczenia wód w ZS nr 3 w Przytkowicach. A teraz zapraszają młodzież na darmowe warsztaty o marnowaniu żywności i diecie planetarnej w Krakowie, które odbędą się 19.02! Czeka tam na was ciekawa prezentacja, a także gość specjalny, darmowe jedzenie i prezenty! Zapisy do 15.02 na inveco.zwzt@gmail.com.
Prowadzą także social media, na których znajdują się ciekawe posty i live’y. Warto zaobserwować, aby nie przegapić ich dalszych działań.
ig-> @_inveco
fb-> Inveco.zwzt
gmail-> inveco.zwzt@gmail.com
Możecie je także wesprzeć na platformie Allegro Lokalnie

Możesz również polubić
-
Gmina Kalwaria Zebrzydowska inwestuje w bezpieczeństwo mieszkańców. Blisko pół miliona złotych dofinansowania na działania edukacyjne w zakresie ruchu drogowego
-
Turniej deblowy o Puchar Doliny Karpia w Kalwarii Zebrzydowskiej
-
Pierwsza tego typu akcja w Gminie. Wymiana elektroodpadów na sadzonki z udziałem mieszkańców
-
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Włodzimierza Dobrzańskiego „W drodze do Stryszowa”
-
Organizacje z Gminy Kalwaria Zebrzydowska z dofinansowaniem w ramach programu „Mecenat Małopolski” 2026
-
Promocja niezwykłego albumu „Anielska Kalwaria” już w ten piątek
-
Poruszający koncert ku pamięci śp. Kazimierza Gromady w Kalwarii Zebrzydowskiej
-
Język bez tajemnic! Kolejna edycja SOWA Nocą tylko dla dorosłych
-
Zapraszamy na V Festiwal Gitarowy w Wadowicach

