Czesław Mozil solo w Wadowicach

11 marca o godz. 19:00 w WCK wystąpi Czesław Mozil solo z najnowszym albumem pt. #IDEOLOGIAMOZILA. Płyta jest w 100 procentach autorskim dziełem polsko-duńskiego artysty i osobistą próbą przełamania kompleksu pisania tekstów po polsku.

Czesław urodzony w Zabrzu, przez ćwierć wieku mieszkał w Danii – stąd specyficzny akcent. Tam ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną i założył zespół Tesco Value. Dopiero jednak jego polsko-duńska formacja, znana jako „Czesław Śpiewa”, została zauważona przez publiczność. Prawdziwy rozgłos przyniósł mu udział w koncercie zespołu Hey z cyklu MTV Unplugged w 2007 roku. Kilka miesięcy później na rynku ukazał się pierwszy album zatytułowany „Debiut”, który otrzymał status platynowej płyty.

Od tamtej pory ukazało się osiem płyt artysty i nadal trudno twórczość Mozila zaszufladkować. Świetnie łączy różne style muzyczne i potrafi bawić publiczność. W jego piosenkach można odnaleźć elementy kabaretu, rocka, popu i punk rocka, a koncerty Czesława Mozila to zaskakujące widowiska. Sam artysta twierdzi, że wykonuje pop alternatywny z podtekstem punkowym. Dzięki niesamowitej osobowości Czesława, każdy jego występ to niezapomniane przeżycie.

Zapraszamy

11 marca 2022 r. w WCK

Bilety: 50 zł i 60 zł w dniu koncertu. Dostępne w kasach WCK i na stronie: www.wck.wadowice.pl

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x