Czas na Polskę ! – Czas na wakacje w Inwałdzie !

Dla mieszkańców powiatu wadowickiego mamy wyjątkową ofertę z okazji rozpoczynających się wakacji! Do każdego zakupionego biletu specjalnego (Park Miniatur „Świat marzeń” + Średniowieczna Warownia + wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk) otrzymacie darmowe zaproszenie na kolejną wizytę do poszczególnych parków, zaproszenie ważne będzie przez całe wakacje! Podwójna zabawa na wakacje! 

Dla mieszkańców powiatu wadowickiego mamy wyjątkową ofertę z okazji rozpoczynających się wakacji! Do każdego zakupionego biletu specjalnego (Park Miniatur „Świat marzeń” + Średniowieczna Warownia + wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk) otrzymacie darmowe zaproszenie na kolejną wizytę do poszczególnych parków, zaproszenie ważne będzie przez całe wakacje! Podwójna zabawa na wakacje! 

WAKACJE W INWAŁDZIE
=
Park Miniatur „Świat marzeń”
+
Średniowieczna Warownia
+
Wycieczka ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk”

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł. Zapraszamy na stronę: www.parkminiatur.com .

Po zwiedzeniu i skorzystaniu z atrakcji Parku Miniatur i Średniowiecznej Warowni zapraszamy na wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Mini Zoo „Kucyk”. W parku zwierząt zobaczycie gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnych klimatach, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem.

Zapraszamy na stronę: www.agrokucyk.pl .

Szczegóły/Regulamin promocji dla mieszkańców powiatu wadowickiego znajduje się na stronie: https://parkminiatur.com/regulamin-akcji-promocyjnej/ .

Gorrrąco zapraszamy do Inwałdu. Czeka tutaj na Was moc atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych!!!

DO ZOBACZENIA W INWAŁDZIE !

About Author

Reklama