LKS Skawa Jaroszowice

Czas na kobiece derby w piłce nożnej. Skawa Jaroszowice zagra z Filkówką Barwałd Średni

W ramach rozgrywek wojewódzkich V ligi kobiet czekają nas derby powiatu pomiędzy drużynami z gmin Wadowice i Kalwaria Zebrzydowska. Mecz odbędzie się w niedziele 15 października o godzinie 11:00 na obiekcie LKS Skawa Jaroszowice. Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

Faworytem w tym meczu zapewne będzie bardziej doświadczona drużyna z Barwałdu Średniego. Powodem tego może być fakt, iż gra ona już kilka sezonów w lidze. Dla Skawy jest to dopiero drugi sezon w rozgrywkach. W zeszłym sezonie pojedynki drużyn były raczej jednostronne, gdyż Filkówka dwukrotnie pokonywała Skawę 9:0 i 7:1. W obecnym sezonie patrząc na tabele, można powiedzieć, że siły są bardziej wyrównane. Skawa w tabeli jest przed Filkówką, ale rozegrała też dwa mecze więcej. Więc jesteśmy niezwykle ciekawi, jak zakończy się ten mecz, ale to już w niedziele zweryfikuje boisko.

LKS Skawa Jaroszowice vs KS Filkówka Barwałd Średni

15 października, niedziela

godzina 11:00

boisko w Jaroszowicach

mecz o mistrzostwo V ligi kobiet

Jak wiemy, derby rządzą się swoimi prawami, a kobiety znane ze swojej zaciętości mocno powalczą, by przeciągnąć zwycięstwo na swoją stronę. Piłka nożna to najpowszechniejsza dyscyplina sportowa w Polsce. W samym naszym powiecie są dziesiątki drużyn piłkarskich, a spośród nich tylko dwie to kobiece ekipy! Tym bardziej warto wpaść i pokibicować piłce żeńskiej w tym szczególnym meczu! Zapewniamy emocje nie mniejsze niż na meczu w męskich ligach. Także zapraszamy na to niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Nadmienimy, że w rozgrywkach wojewódzkich V ligi kobiet Małopolskiego Związku Piłki Nożnej uczestniczą takie zespoły jak: Puszcza Niepołomice, Limanovia Limanowa, Bronowianka Kraków, Targowianka Targowisko, Lubomir Wiśniowa, Skalnik Trzemeśnia, Filkówka Barwałd Średni i Skawa Jaroszowice.

źródło zdjęć: www.facebook.com/WomenSkawaJaroszowice

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x