Coraz bliżej do otwarcia Punktu Szczepień Powszechnych w Kalwarii Zebrzydowskiej

W dniu wczorajszym (26 kwietnia) tworzony przez gminę Punkt Szczepień Powszechnych (PSP) został poddany kontroli przez Przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia. Punkt powstaje na bazie hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wizytacja została uwieńczona pozytywną opinią przedstawicieli NFZ i akceptacją gotowości punktu do szczepień. Głównym założeniem tworzenia i działania PSP jest wyszczepienie jak największej populacji Obywateli.

Na chwilę obecną Punkt nie przyjmuje bezpośredniej rejestracji. Będzie ona uruchomiona w najbliższym czasie, o czym poinformujemy na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Mamy nadzieje, że uruchomienie PSP przyczyni się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa mieszkańców gminy Kalwaria Zebrzydowska, powiatu wadowickiego jak również Województwa Małopolskiego. Oczekujemy  jeszcze na decyzję Wojewody, która otworzy działalność Punktu.

 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
28 kwietnia 2021 18:49

https://www.wadowice24.pl/nowe/polityka/15940-radni-i-soltysi-wadowic-za-stowke-nie-bylo-zgody-na-ciecia-diet-w-samorzadzie.html

  • w Wadowicach radni mają dietę po 600 zł a u nas, czy ktoś zgadnie?
  • do tego dostają ryczałt jest sesja czy jej nie ma, dieta leci do kieszeni naszych radnych cwanie się urządzili.
  • co do naszych sołtysów – w statucie sołectw jest zapis – sołtys pracuje społecznie, to na jakiej podstawie prawnej biorą kasę, to jest nie zgodne z zapisem statutu sołectwa.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x