Centrum Dietetyczne Naturhouse Wadowice ORŁEM MEDYCYNY 2018!

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach zostało laureatem konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018 – to prestiżowa nagroda, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsze placówki oraz lekarze. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. To dzięki Wam, tylko my w Wadowicach (jako dietetycy) mogliśmy dostąpić tego zaszczytu!

Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach zostało laureatem konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018 – to prestiżowa nagroda, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsze placówki oraz lekarze. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. To dzięki Wam, tylko my w Wadowicach (jako dietetycy) mogliśmy dostąpić tego zaszczytu!

Dziękujemy wszystkim serdecznie za pozytywne opinie oraz komentarze na temat naszej działalności! Jesteśmy pewni, że to tylko dzięki Państwa ocenom mogliśmy dostąpić tego zaszczytu! Otrzymane wyróżnienie jest także efektem zaangażowania oraz systematycznej pracy nad naszymi podopiecznymi, to Oni z nami odnoszą same sukcesy!

NATURHOUSE W WADOWICACH LIDEREM W DZIEDZINIE DIETETYKI I ŻYWIENIA

Odchudzanie z nami to czysta przyjemność. Zamiast zalecać spożywanie małych ilości pokarmów, czy wręcz głodzenie organizmu, nasz doświadczony dietetyk opracuje dla Państwa indywidualny plan żywienia, z uwzględnieniem trybu życia, indywidualnego metabolizmu oraz poszczególnych składników posiłków. By stać się specjalistą Naturhouse trzeba przejść liczne etapy rekrutacji oraz wykazać się dużą wiedzą, dlatego mogą być Państwo pewni, że nasz dietetyk doskonale wie, jakie mechanizmy rządzą procesem sukcesu w odchudzaniu.

DLA TYCH CO SIĘ DO NAS WYBIERAJĄ – PRZYPOMINAMY I OSTRZEGAMY !

Chcemy Państwa ostrzec przed firmami które świadczą – jak to sami określają „takie same usługi jak Naturhouse” lub używają stwierdzeń, że „Naturhouse teraz istnieje pod inną polską nazwą, a suplementy których używamy są takie same”. NIESTETY są to KŁAMSTWA, o których chcemy Państwa po raz kolejny uświadomić. Ten kto boryka się z nadwagą, pewnie zauważył, że nasza Certyfikowana siedziba Naturhouse od około roku jest nieopodal dawnej placówki. Jeżeli w jakikolwiek sposób czujesz się pokrzywdzony, oszukany lub wprowadzony w błąd – zadzwoń, lub przyjdź do nas, a nasz zespół doradzi jak sobie z tym radzić.

Na zaufanie i profesjonalizm firma Naturhouse w Wadowicach pracowała latami. Naturhouse jest w Wadowicach od 2010 roku! Zaufało nam kilka tysięcy osób z powiatu wadowickiego. Jest to kolejny dowód na to, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. Przyjdź i się przekonaj!

Na dodatek Naturhouse w nowej lokalizacji posiada nowego eksperta od żywienia. Jest nim Natalia Grabińska – ukończyła studia w obszarze nauk medycznych i nauk rolniczych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Jej specjalizacja to dietoterapia. Specjalizuje się w dietoterapii osób z chorobami układu pokarmowego, a poza kuracjami odchudzającymi, zajmuje się poradnictwem żywieniowym osób dorosłych oraz dzieci dotkniętych innymi schorzeniami dietozależnymi. Oferuje także diety dla par planujących potomstwo. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie praktyk dietetycznych w placówkach Ochrony Zdrowia. Oferuje pomoc w zmianie nawyków żywieniowych osób chorych na choroby cywilizacyjne. Z pasji do dietetyki poszerza swoją wiedzę i umiejętności w licznych konferencjach i szkoleniach. Praca z ludźmi jest dla niej nie lada wyzwaniem, ale kiedy widzą efekty, ich radość i wdzięczność sprawia, że czuje się spełniona i wie, że ten zawód jest dla niej. Odkąd pracuje w Naturhouse pomogła wielu osobom z nadwagą i otyłością, jak również osobom z niedowagą.

Udowadniając Państwu, że macie do czynienia z ekspertem, pragniemy przedstawić niektóre z metamorfoz naszej Pani Dietetyk:

Pani Izabela szczuplejsza o 28kg‼

Wiek: 44 lata
czas trwania kuracji: 5 miesięcy
waga przed kuracją: 121 kg
waga na dzień dzisiejszy: 93 kg

Pani Izabela dzięki kuracji w naszym Centrum nie tylko zyskała szczuplejszą sylwetkę, ale również większą pewność siebie. Cały czas wyznacza sobie nowe cele. Na początku Pani Iza wagę docelową wybrała 99 kg, jednak podczas kuracji cel się zmienił na 95 kg. Na dzień dzisiejszy Pani Izabela chce dojść do wagi 89kg.

Dlatego to nie koniec kuracji !
Nic tak nie poprawia samopoczucia – szczególnie kobiecie, jak nowa figura. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia naszej bohaterki – Pani Izabeli . Naturhouse po raz kolejny obala mit, że aby osiągnąć idealną figurę, potrzeba wielu wyrzeczeń.

Osiągnięte efekty to oczywiście wynik fachowej i specjalistycznej opieki dietetyka Pani Natalii Grabińskiej, ale też przyjaznej, rodzinnej wręcz atmosfery panującej w punkcie.

 

Pan Marek szczuplejszy o 30kg !!

Wiek: 55 lat
czas trwania kuracji: 5 miesięcy
waga przed kuracją: 117 kg
waga po kuracji: 87 kg

Każdy musi znaleźć jakiś powód do odchudzania. W przypadku pana Marka celem było przede wszystkim zdrowie. W osiągnięciu celu pomogła przede wszystkim determinacja, duże zaangażowanie i wiara w sukces. Cel był wyznaczony – zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.
Na pierwszej wizycie Pan Marek ważył 117 kg, a jego BMI wynosiło 40,4 co oznacza otyłość III stopnia. W trakcie pięciomiesięcznej kuracji był bardzo zdyscyplinowany, obowiązkowy i zależało mu na osiągnięciu celu. Pan Marek od samego początku, do końca swojej kuracji stosował się w stu procentach do zaleceń Pani dietetyk.

Współpraca z Panem Markiem to była dla mnie czysta przyjemność. Na każdą wizytę przychodził uśmiechnięty i wszystkie przygotowane diety bardzo mu smakowały. Z wizyty na wizytę wyglądał coraz lepiej! – mówi z zadowoleniem dietetyk Natalia Grabińska. Po kuracji w naszym Centrum Dietetycznym przeszedł z rozmiaru XXXL na rozmiar M.

 

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 – 19:00
Wtorek: 12:00 – 21:00
Środa: 7:00 – 16:00
Czwartek: 12:00 – 21:00
Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

 

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice – https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Jeszcze raz dziękujemy bardzo za zaszczytne wyróżnienie!

Naturhouse Wadowice ©

 

 

About Author