mat. Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej

Cech organizuje konkurs wiedzy o rzemiośle

Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej organizuje Konkurs pn. „Jakie znasz zawody rzemieślnicze?”, który jest finansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z siedzibą w Warszawie.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych I -VIII z terenu działania Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku zawodów rzemieślniczych oraz promowanie wiedzy o lokalnym rynku pracy. Szczególną wartością konkursu jest wczesna edukacja o zawodach rzemieślniczych i propagowanie szacunku dla pracy i zawodów rzemieślniczych. Zadaniem konkursowym jest stworzenie prac przedstawiających ludzi wykonujących różne zawody rzemieślnicze. Prace powinny odzwierciedlać wiedzę uczniów na temat przedstawianego przez nich zawodu, powinny też koncentrować się na pozytywnych aspektach pracy. Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły i regulamin znajdują się poniżej do pobrania.

Regulamin konkursu – [ 127 kB ]
Plakat – [ 9695 kB ]

Cech Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej organizuje konkurs którego celem jest poszerzenie wiedzy młodzieży odnośnie rzemiosła i zawodów rzemieślniczych oraz promowanie wiedzy o lokalnym rynku pracy. Konkurs jest finansowany ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z siedzibą w Warszawie.

Do udziału w konkursie zapraszamy młodzież oraz uczniów uczęszczających do szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy młodzieży odnośnie rzemiosła i zawodów rzemieślniczych oraz promowanie wiedzy o lokalnym rynku pracy.

Konkurs będzie składał się z testu 40 pytań jednokrotnego wyboru.

Regulamin konkursu – [ 208 kB ]
Plakat – [ 10482 kB ]

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x