Burmistrz Kalwarii docenił występ Martynki Stawowy w Mam Talent!

Burmistrz Augustyn Ormanty spotkał się z Martynką Stawowy, półfinalistką 14. edycji popularnego programu „Mam Talent”. Pogratulował małej tancerce oraz jej rodzicom osiągnięć i życzył dalszych sukcesów.

W czasie spotkania Burmistrz pogratulował małej tancerce oraz jej rodzicom osiągnięć i życzył dalszych sukcesów oraz wręczył jej symboliczny czek z nagrodą w wysokości 1000 zł.
 
Martyna Stawowy jest mieszkanką Barwałdu Górnego. Ma starszego brata Mateusza, który trenuje taniec towarzyski i to właśnie on rozbudził w niej pasję do tańca. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w kwietniu 2021 roku. Jeździła z mamą i bratem do klubu tańca Elita Dance Center, czekając aż Mateusz skończy trening, uciekała do sali tanecznej, w której Natalia Gap prowadziła zajęcia tańca nowoczesnego. 7-latka tak zafascynowała się tańcem swojej trenerki i stylem w którym tańczy, że teraz na co dzień trenuje Modern Jazz pod okiem trenerów Elita Gap’s Team. Ambitna tancerka naszej gminy 11 grudnia 2021 r. podczas zawodów IDO Jazz Mini Kids – Pierwszych Mistrzostwach Świata w Warszawie zdobyła Wicemistrzostwo Świata.
 
Na co dzień Martynka jest uczennicą pierwszej klasy szkoły podstawowej. Oprócz tańca, pasjonują ją również sztuki plastyczne. Lubi rysować i malować. Jest bardzo skromną, wrażliwą i delikatną dziewczynką. Dzieci i dorośli lubią ją za jej bezkonfliktowe usposobienie, opanowanie i grzeczność.
 

Występ Martynki można zobaczyć TUTAJ.

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x