Brakuje zawodników w Karolu w Wadowicach. Rodzice apelują

Piłkarze (rocznik 2003) z PUKS Karol Wadowice dzięki ciężkiej pracy pozostali w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Niestety w składzie brakuje zawodników. Jeden z rodziców postanowił zaapelować do wszystkich chętnych, którzy chcieliby wstąpić do drużyny.

Piłkarze (rocznik 2003) z PUKS Karol Wadowice dzięki ciężkiej pracy pozostali w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Niestety w składzie brakuje zawodników. Jeden z rodziców postanowił zaapelować do wszystkich chętnych, którzy chcieliby wstąpić do drużyny.

Ciężka, dwuletnia praca trenerów i zawodników roczników 2002-2004 poprowadziła Klub Karol Wadowice do kolejnego sukcesu: zostajemy w Małopolskiej Lidze Trampkarzy rocznik 2003. Osiągnęliśmy to pomimo wielu trudności, w tym głównie i niestety związanych z brakiem wystarczającej ilości chętnych i zmotywowanych zawodników.

W związku z tym w imieniu zawodników i ich rodziców (nie klubu) prosimy was o pomoc. Prosimy o maksymalnie szerokie rozpowszechnienie tych informacji, prosimy o dobre decyzje trenerów, rodziców, zawodników. Prosimy o choć częściowe pominięcie lokalnych ambicji i niepotrzebnych animozji. Przecież w tym wypadku głównym celem jest udostępnienie młodym talentom z ziemi wadowickiej i okolic możliwości osiągnięcia swoich marzeń. A my wiemy, że jest to możliwe! Nasi koledzy z Wadowic i Leńcz już grają dla Wisły Kraków i Rekordu Bielsko Biała.

Pamiętajcie, że Małopolska Liga Trampkarzy to wysoki poziom, gra z najlepszymi, kontakt ze skautami i oczywiście wysokie wymagania. To po prostu uchylenie drzwi do marzeń!

Ważą kwestią jest też fakt, że niedawno zmieniły się zasady awansu do MLT – od 2017 awansują tylko dwie drużyny z podokręgów! Jeśli teraz stracimy historyczne miejsce w tabeli powrót może być już niemożliwy! Więcej informacji http://www.mzpnkrakow.pl/terminarze/mlt_2002_1617.

Zapraszamy do naszej drużyny! Razem po marzenia! Rekrutacja dotyczy rocznika 2003-2004. Zapraszamy na treningi otwarte – kontakt na stronie klubowej lub bezpośrednio do Karol Habrzyk 691 859 403.

Cztery profesjonalne treningi w tygodniu w godzinach powiązanych z zajęciami gimnazjum, transport na/i z treningu, obozy sportowe i przede wszystkim: konfrontacja meczowa z najlepszymi w Małopolsce.

Informacje klubowe na stronach:
http://karol-wadowice.pl/
https://www.facebook.com/PUKS.Karol.Wadowice
https://www.facebook.com/hashtag/wdrodzepomarzenia

(Piotr Wierciak)

podano za WadowiceOnline

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x