WCK Wadowice zaprasza 17 lutego 2022 r., godz. 18:00 do Klubu Podróżnika „Bez paszportu” na spotkanie z Sonią Bałą. Podróżniczka opowie o swojej 6-tygodniwej wyprawie do muzułmańskiego kraju w południowej Azji, który przemierzała autostopem. Czy Pakistan to kraj, którego należy się obawiać? Czy marzenie o przejechaniu drogi Karakorum Highway grozi konfrontacją z terrorystami? Jak się ubrać, aby zaskarbić sobie sympatię miejscowych? Co się jada u podnóży Himalajów i dlaczego pakistańscy pogranicznicy mają akrobatyczne zdolności?
Na te i wiele innych pytań Sonia odpowie w czasie prelekcji o jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących krajów, w których była.
Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK lub kasie kina Centrum. Liczba miejsc ograniczona!
Sonia Bała – miłośniczka gór i architektury średniowiecznej, pasjonatka wędrowania i noclegów pod gołym niebem. Odwiedziła 46 krajów na trzech kontynentach, przejechała autostopem ponad 43 000 kilometrów, z czego dużą część w trakcie trwającej nieprzerwanie 500 dni podróży przez Azję.
Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK lub kasie Kina Centrum.
Liczba miejsc jest ograniczona.
About Author
You may also like
-
Policja ostrzega przed fałszywymi sprzedawcami rynien
-
Życzenia Świąteczne od Burmistrza Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusza Steli i Przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Hebdy
-
Wielki Piątek w kalwaryjskim sanktuarium
-
Życzenia Świąteczne od Marcina Brózdy – Radnego Rady Powiatu w Wadowicach
-
Życzenia od władz Powiatu Wadowickiego z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego
-
Do końca nas umiłował – Misterium w Wielki Czwartek
-
Pogrzeb śp. o. Jacka Janasa w kalwaryjskim sanktuarium
-
Harcerze rajdem powitali wiosnę
-
III Kalwaryjski Jarmark Wielkanocny