Arkadiusz Mularczyk z wizytą w Wadowicach

W niedzielę, 14 czerwca poseł na Sejm RP Filip Kaczyński wraz z Komitetem Terenowym PiS w Wadowicach zorganizowali spotkanie z nowosądeckim parlamentarzystą Arkadiuszem Mularczykiem.

W niedzielę, 14 czerwca poseł na Sejm RP Filip Kaczyński wraz z Komitetem Terenowym PiS w Wadowicach zorganizowali spotkanie z nowosądeckim parlamentarzystą Arkadiuszem Mularczykiem.

Gościem niedzielnego spotkania w Auli Domu Rekolekcyjnego Ojców Karmelitów w Wadowicach w ramach cyklu spotkań „Łączy nas Polska” był Arkadiusz Mularczyk – poseł na Sejm RP pięciu kadencji, w latach 2017-2019 przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. oszacowania wysokości odszkodowań należnych Polsce od Niemiec za szkody wyrządzone w trakcie II wojny światowej.

Arkadiusz Mularczyk opowiadał zgromadzonym mieszkańcom o dokonaniach pięciu lat rządów Prawa i Sprawiedliwości i planach na przyszłość, o wielkich inwestycjach rozwojowych, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, przekop Mierzei Wiślanej czy projekcie Baltic Pipe.

Te pięć lat było dobre dla Polski! I dzisiaj musimy mieć świadomość, że to nie jest tak, że ta polityka prorozwojowa będzie kontynuowana niezależnie kto będzie prezydentem Polski. Jestem głęboko przekonany, że jeżeli prezydentem będzie ktoś inny niż Andrzej Duda to będzie robił wszystko żeby to zepsuć, odwrócić dobrą zmianę – podkreślał poseł Mularczyk.

Parlamentarzysta wyeksponował aktywną postawę Andrzeja Dudy w kontaktach z mieszkańcami, który spotkał się z rodakami we wszystkich powiatach naszego kraju. Poseł zwrócił również uwagę na programy społeczne oraz na poparcie prezydenta dużych, prorozwojowych inwestycji, realizowanych i projektowanych na terenie naszego kraju. Obronienie tych inwestycji wzmacnia suwerenność gospodarczą Polski i buduje mocną pozycję naszego kraju w tej części Europy.

Pan Prezydent Andrzej Duda jest niewątpliwie patronem dobrej zmiany, jaka od 5 lat dokonuje się w Polsce w wielu obszarach życia społeczno-gospodarczego. Pamięć jest zawodna, ale 10-20 lat temu nie było programu 500+, 300+, 13 emerytury. Czy Polska może sobie pozwolić na kryzys polityczny, społeczny, kryzys konstytucyjny? Bo niewątpliwie wybór każdego innego kandydata na prezydenta do tego doprowadzi, że nasz kraj będzie targany permanentnym kryzysem politycznym – mówił Arkadiusz Mularczyk.

Również wadowicki poseł Filip Kaczyński zachęcał do mobilizacji i walki o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy, który jest gwarantem dalszego rozwoju Polski i bezpieczeństwa polskiej rodziny.

– Wybory 28 czerwca są tak naprawdę o tym, czy w przyszłości samoloty z całego świata będą lądować w Berlinie, czy na nowoczesnym lotnisku pod Warszawą, czy przepłacony gaz będzie płynął rurą z Moskwy, czy to my będziemy sprzedawać gaz na Białoruś. Te wybory są w końcu walką o polską rodzinę, o jej stabilność finansową, zapewnienie dalszej stabilności finansowej, dalszej pomocy państwa polskiej rodzinie – mówił poseł Filip Kaczyński.

Na zakończenie spotkania, w którym uczestniczyło przeszło 40 osób rozdano 150 banerów prezydenta Andrzeja Dudy.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x