75. Tour de Pologne już jutro zagości w Kalwarii i Lanckoronie

W sobotę 4 sierpnia o godz. 15:50 z Rynku Głównego nastąpi start honorowy do pierwszego etapu, poprzedzony uroczystym otwarciem wyścigu. Kolarze skierują się z Krakowa na Myślenice, a następnie przemkną przez Sułkowice, Lanckoronę gdzie czeka na nich premia specjalna, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Tomice i Spytkowice. Na setnym kilometrze czeka ich Premia Specjalna – Niepodległa, gdyż w tym roku wyścig jest pod hasłem Narodowy Wyścig Niepodległości.

W sobotę 4 sierpnia o godz. 15:50 z Rynku Głównego nastąpi start honorowy do pierwszego etapu, poprzedzony uroczystym otwarciem wyścigu. Kolarze skierują się z Krakowa na Myślenice, a następnie przemkną przez Sułkowice, Lanckoronę gdzie czeka na nich premia specjalna, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Tomice i Spytkowice. Na setnym kilometrze czeka ich Premia Specjalna – Niepodległa, gdyż w tym roku wyścig rozgrywany jest pod hasłem Narodowy Wyścig Niepodległości.

Planowany wjazd kolarzy do Lanckorony od strony Jastrzębi przewidziany jest na godz. 16:55, przemknięcie peletonu przez Premię Specjalną na Rynku w Lanckoronie (co możemy oglądać przez kamerę internetową https://lanckorona.webcamera.pl/) zaplanowany jest na 17:03-17:08. W Brodach powinniśmy zobaczyć kolarzy około godz. 17:13, aby w ciągu 2 minut obejrzeć ich na Kalwaryjskim Rynku. Zapraszamy do uczestnictwa w oglądaniu wyścigu i dopingowaniu zawodników. Zapraszamy także do przesyłania zdjęć z etapu, aby stworzyć wspólna galerię fotografii.

 

Policja informuje, że w godz. około 16:30 do 18:30 na terenie naszego  powiatu  przewidywane będą utrudnienia i zablokowane drogi na trasie przejazdu wyścigu „Tour de Pologne”.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x