Złote Gody w Gminie Kalwaria Zebrzydowska

W Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, parom małżeńskim z terenu naszej Gminy. Odznaczenie to nadawane jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom, które przeżyły 50 lat w małżeństwie. Z terenu Gminy Kalwaria Zebrzydowska Odznakę Medalu otrzymały 32 pary.

Uroczystość wręczenia odznaczeń poprzedzona została mszą św. w Kościele Parafialnym w Kalwarii Zebrzydowskiej.
W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Jubilatom wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dokonał Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty.

W uroczystości w imieniu Wicewojewody Ryszarda Pagacza uczestniczyła Pani Ewelina Leka-Curyło – Zastępca Dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Piotr Janusiewicz.

Z okazji Jubileuszu złożono Dostojnym Jubilatom gratulację, życzenia, podziękowania z okazji Złotych Godów. Życzono dużo zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego pożycia.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x