Zapraszamy na Warsztaty „Porozmawiajmy o konfliktach”

Konflikty w małżeństwie są nieuniknione. Dotyczą wszystkich, nawet tych najbardziej w sobie zakochanych par. Jak sobie z nimi radzić? Jaką zastosować metodę? Jak dobrze się ze sobą komunikować? Na te i inne pytania odpowiedzą Marta i Marek Babikowie, w sobotę 18 marca 2023 roku w godzinach od 9.00 do 13.00. Spotkanie odbędzie się w sali pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach.

Warsztaty przeznaczone są dla małżeństw. Składają się z dwóch zasadniczych części. Pierwsza skupiona jest na odkrywaniu indywidualnego stylu rozwiązywania konfliktów. Natomiast w drugiej uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami doboru słów i budowania zdań pomocnych w konstruktywnym omówieniu sytuacji problemowej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie pary, które chciałyby popracować nad sposobami wzajemnej komunikacji i zapoznać się ze specyfiką sytuacji problemowych. Udział w zajęciach stwarza możliwość autorefleksji nad podejściem do konfliktów oraz przećwiczenia odpowiedniego komunikowania o swoich oczekiwaniach.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 18 marca 2023 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w sali pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach. Wstęp jest wolny. Czekamy na Was!

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x