Wystartował biały orlik w Kalwarii

Serdecznie zapraszamy do korzystania z lodowiska na Kalwariance. Biały Orlik jest czynny codziennie od 10 do 21, istnieje możliwość wypożyczenia łyżew i kasków ochronnych. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z lodowiska na Kalwariance. Biały Orlik jest czynny codziennie od 10 do 21, istnieje możliwość wypożyczenia łyżew i kasków ochronnych. 

Opłaty za usługi na terenie lodowiska:
  • wypożyczenie łyżew 8 zł za pierwszą godzinę, 2 zł za kązdy rozpoczęty kwadrans
  • ostrzeżenie łyżew – 5 zł
  • wypożyczenie kasku ochronnego – 2 zł za godzinę, 50 gr za każdy następny rozpoczęty kwadrans
  • wejście ze swoimi łyżwami – 6 zł za pierwszą godzinę, 1,5 zł za każdy rozpoczęty kwadrans.

Z opłat (ust. 1-5) zwolnieni są uczniowie szkół zlokalizowanych na terenie Gminy Kalwaria Zebrzydowska, korzystający z lodowiska w czasie zajęć szkolnych.

 

W każdą niedzielę od godziny 10.00 do 11.30 odbywać się będzie trening hokeja. Lodowisko w tym czasie będzie wyłączone z użytkowania dla osób nie posiadających odpowiedniego stroju hokejowego ze względów bezpieczeństwa. Chętnych pragnących zacząć przygodę z tym sportem, a posiadających taki strój, serdecznie zapraszamy.

 

Funkcjonowanie lodowiska w okresie świątecznym

24 grudnia (wigilia) – nieczynne

25 grudnia (Boże Narodzenie) – nieczynne

26 grudnia – czynne od 14:00 do 21:00

31 grudnia (Sylwester) – – czynne od 14:00 do 21:00

6 stycznia (Święto Trzech Króli) – czynne od 14:00 do 21:00

fot. Eryk i Ola

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
17 grudnia 2020 20:25

na stronie urzędu, ukazała się onegdaj informacja : http://www.kalwaria-zebrzydowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10995:informacja&catid=3:ogloszenia&Itemid=150 jest to pokłosie obrad komisji rady przed sesją budżetową, bodajże Jakun zażądał takiej informacji po nagonce lewaków na projekty uchwał złożone przez Burmistrza w sprawie Zebrzydowskiego. Podobno na jednej z komisji radni własnym ciałem zasłaniali wejście na salę sesyjną urzędnikom gminnym, cyrk na kółkach. Ciekawe, którzy to wcielili się w Rejtana. Abstrahując od zasadności samych projektów należy wyjaśnić, że całą zadymę prawdopodobnie zorganizował  D. H., poparła go później na fejsie i wadowicach24 grupa stałych komentatorów, którzy na sam dźwięk słowa kościół czy święty dostają szału. Grupa związana z lgbt, ekologami i… Czytaj więcej »

1
0
Would love your thoughts, please comment.x