/Wyniki Wyborów w gminie Kalwaria Zebrzydowska głosowanie na poszczególnych kandydatów

Wyniki Wyborów w gminie Kalwaria Zebrzydowska głosowanie na poszczególnych kandydatów

Podajemy pełne wyniki wyborów parlamentarnych w gminie Kalwaria Zebrzydowska. 

Do sejmu z naszego okręgu dostali się z listy Prawo i Sprawiedliwość: Rafał BochenekMarek PolakEwa Filipiak, Krzysztof KozikWładysław Kurowski i Filip Kaczyński. Zaś z listy Koalicji Obywatelskiej Dorota Niedziela oraz Marek Sowa. Senatorem został Andrzej Pająk z listy PiS. Gratulujemy!

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

Wyniki komitetów

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 840
51,32%
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 821
19,31%
 
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 477
15,66%
 
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 656
6,96%
 
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 637
6,75%
 
Razem 9 431
 
100%

 

1. „Stare Kino” w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Adama Mickiewicza 4, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 17
2 KAŁA Józef 2
3 HERBUT Dawid Julian 163
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 1
5 DĘBIŃSKA Maria 5
6 GOŁĄB Katarzyna 3
7 BOLEK Magdalena 0
8 BEDRA Renata Barbara 0
9 MICHALEC Sylwia 0
10 SIKORA Marek Andrzej 1
11 HYJEK Ewa Maria 1
12 PAJĄK Dorota 3
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 6
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 6
  Razem 208

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 101
2 POLAK Marek Władysław 67
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 6
4 FILIPIAK Ewa Maria 117
5 KOZIK Krzysztof Janusz 4
6 HAJOS Sławomir Paweł 1
7 KUROWSKI Władysław Michał 2
8 STARZEC Zbigniew Władysław 1
9 GIBAS Iwona Józefa 2
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 1
11 MAJKA Jolanta Maria 5
12 KACZYŃSKI Filip Roman 170
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 2
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 0
15 TROJANOWSKA Grażyna 5
16 DUDA Roman Wincenty 94
  Razem 578

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 20
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 12
3 ZAWADA Tomasz Leszek 11
4 BROŻEK Dominika Maria 2
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 2
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 1
7 RAUCH Jan Zbigniew 5
8 STASIK Iwona Ewa 2
9 FILIPEK Magdalena 2
10 KUC Maria Teresa 0
11 JANUSZYK Władysław 0
12 LEGOŃ Natalia Joanna 0
13 GUGULSKI Jarosław Marek 0
14 TYMAN Agnieszka 0
15 KAJDAS Dorota Ewa 0
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 4
  Razem 61

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 40
2 KRAWCZYK Emil Piotr 13
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 8
4 KUMANEK Grzegorz Jan 0
5 BAJER Marcin Jakub 4
6 CURZYDŁO Jerzy 0
7 SALAWA Marta 2
8 CZACHUR Adam Aleksander 0
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 2
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 2
11 MREŃCA Tomasz 1
12 BANET Piotr Paweł 0
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 0
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 2
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 0
16 KŁECZEK Tomasz 3
  Razem 77

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 92
2 SOWA Marek Jan 71
3 POTOCKI Adam Kajetan 5
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 1
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 47
6 WĄTROBA Ewa Beata 11
7 CHOWANIEC Michał 5
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 1
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 4
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 2
11 BRÓZDA Marcin 26
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 0
13 ARKIT Szymon Tadeusz 0
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 3
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 2
16 ŻABA Tadeusz 6
  Razem 276
2. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Adama Mickiewicza 9, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 36
2 KAŁA Józef 0
3 HERBUT Dawid Julian 150
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 3
5 DĘBIŃSKA Maria 1
6 GOŁĄB Katarzyna 1
7 BOLEK Magdalena 0
8 BEDRA Renata Barbara 0
9 MICHALEC Sylwia 2
10 SIKORA Marek Andrzej 0
11 HYJEK Ewa Maria 0
12 PAJĄK Dorota 3
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 9
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 3
  Razem 208

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 135
2 POLAK Marek Władysław 55
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 8
4 FILIPIAK Ewa Maria 89
5 KOZIK Krzysztof Janusz 7
6 HAJOS Sławomir Paweł 1
7 KUROWSKI Władysław Michał 4
8 STARZEC Zbigniew Władysław 0
9 GIBAS Iwona Józefa 15
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 6
11 MAJKA Jolanta Maria 3
12 KACZYŃSKI Filip Roman 137
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 1
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 2
15 TROJANOWSKA Grażyna 3
16 DUDA Roman Wincenty 53
  Razem 519

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 25
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 3
3 ZAWADA Tomasz Leszek 2
4 BROŻEK Dominika Maria 5
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 2
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 1
7 RAUCH Jan Zbigniew 7
8 STASIK Iwona Ewa 1
9 FILIPEK Magdalena 2
10 KUC Maria Teresa 0
11 JANUSZYK Władysław 1
12 LEGOŃ Natalia Joanna 1
13 GUGULSKI Jarosław Marek 1
14 TYMAN Agnieszka 0
15 KAJDAS Dorota Ewa 2
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 2
  Razem 55

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 51
2 KRAWCZYK Emil Piotr 11
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 4
4 KUMANEK Grzegorz Jan 2
5 BAJER Marcin Jakub 3
6 CURZYDŁO Jerzy 2
7 SALAWA Marta 4
8 CZACHUR Adam Aleksander 1
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 1
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 1
11 MREŃCA Tomasz 0
12 BANET Piotr Paweł 1
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 1
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 2
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 2
16 KŁECZEK Tomasz 3
  Razem 89

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 83
2 SOWA Marek Jan 42
3 POTOCKI Adam Kajetan 6
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 5
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 46
6 WĄTROBA Ewa Beata 4
7 CHOWANIEC Michał 2
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 2
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 6
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 3
11 BRÓZDA Marcin 35
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 0
13 ARKIT Szymon Tadeusz 0
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 0
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 1
16 ŻABA Tadeusz 3
  Razem 238
3. Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym, Barwałd Górny 213, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 31
2 KAŁA Józef 2
3 HERBUT Dawid Julian 47
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 2
5 DĘBIŃSKA Maria 3
6 GOŁĄB Katarzyna 7
7 BOLEK Magdalena 1
8 BEDRA Renata Barbara 0
9 MICHALEC Sylwia 5
10 SIKORA Marek Andrzej 2
11 HYJEK Ewa Maria 1
12 PAJĄK Dorota 3
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 5
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 1
  Razem 110

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 50
2 POLAK Marek Władysław 26
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 7
4 FILIPIAK Ewa Maria 65
5 KOZIK Krzysztof Janusz 7
6 HAJOS Sławomir Paweł 2
7 KUROWSKI Władysław Michał 0
8 STARZEC Zbigniew Władysław 2
9 GIBAS Iwona Józefa 3
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 0
11 MAJKA Jolanta Maria 2
12 KACZYŃSKI Filip Roman 109
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 1
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 0
15 TROJANOWSKA Grażyna 0
16 DUDA Roman Wincenty 17
  Razem 291

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 22
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 15
3 ZAWADA Tomasz Leszek 1
4 BROŻEK Dominika Maria 2
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 0
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 3
7 RAUCH Jan Zbigniew 8
8 STASIK Iwona Ewa 0
9 FILIPEK Magdalena 3
10 KUC Maria Teresa 4
11 JANUSZYK Władysław 0
12 LEGOŃ Natalia Joanna 3
13 GUGULSKI Jarosław Marek 0
14 TYMAN Agnieszka 1
15 KAJDAS Dorota Ewa 0
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 2
  Razem 64

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 28
2 KRAWCZYK Emil Piotr 4
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 2
4 KUMANEK Grzegorz Jan 1
5 BAJER Marcin Jakub 2
6 CURZYDŁO Jerzy 2
7 SALAWA Marta 1
8 CZACHUR Adam Aleksander 0
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 1
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 4
11 MREŃCA Tomasz 2
12 BANET Piotr Paweł 3
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 1
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 0
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 1
16 KŁECZEK Tomasz 0
  Razem 52

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 33
2 SOWA Marek Jan 30
3 POTOCKI Adam Kajetan 2
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 1
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 26
6 WĄTROBA Ewa Beata 6
7 CHOWANIEC Michał 2
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 1
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 0
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 1
11 BRÓZDA Marcin 7
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 2
13 ARKIT Szymon Tadeusz 0
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 2
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 0
16 ŻABA Tadeusz 1
  Razem 114
4. Zespół Szkół nr 7 w Barwałdzie Średnim, Barwałd Średni 70, 34-124 Klecza Górna

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 27
2 KAŁA Józef 6
3 HERBUT Dawid Julian 33
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 1
5 DĘBIŃSKA Maria 1
6 GOŁĄB Katarzyna 10
7 BOLEK Magdalena 1
8 BEDRA Renata Barbara 2
9 MICHALEC Sylwia 2
10 SIKORA Marek Andrzej 1
11 HYJEK Ewa Maria 0
12 PAJĄK Dorota 3
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 9
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 2
  Razem 98

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 40
2 POLAK Marek Władysław 24
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 5
4 FILIPIAK Ewa Maria 95
5 KOZIK Krzysztof Janusz 1
6 HAJOS Sławomir Paweł 0
7 KUROWSKI Władysław Michał 2
8 STARZEC Zbigniew Władysław 0
9 GIBAS Iwona Józefa 2
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 1
11 MAJKA Jolanta Maria 3
12 KACZYŃSKI Filip Roman 62
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 0
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 1
15 TROJANOWSKA Grażyna 3
16 DUDA Roman Wincenty 13
  Razem 252

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 15
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 3
3 ZAWADA Tomasz Leszek 4
4 BROŻEK Dominika Maria 2
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 2
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 2
7 RAUCH Jan Zbigniew 5
8 STASIK Iwona Ewa 1
9 FILIPEK Magdalena 1
10 KUC Maria Teresa 2
11 JANUSZYK Władysław 0
12 LEGOŃ Natalia Joanna 0
13 GUGULSKI Jarosław Marek 0
14 TYMAN Agnieszka 0
15 KAJDAS Dorota Ewa 1
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 1
  Razem 39

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 22
2 KRAWCZYK Emil Piotr 8
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 8
4 KUMANEK Grzegorz Jan 1
5 BAJER Marcin Jakub 3
6 CURZYDŁO Jerzy 1
7 SALAWA Marta 2
8 CZACHUR Adam Aleksander 2
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 1
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 1
11 MREŃCA Tomasz 0
12 BANET Piotr Paweł 0
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 0
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 3
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 1
16 KŁECZEK Tomasz 2
  Razem 55

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 29
2 SOWA Marek Jan 17
3 POTOCKI Adam Kajetan 1
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 0
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 26
6 WĄTROBA Ewa Beata 1
7 CHOWANIEC Michał 2
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 0
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 0
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 0
11 BRÓZDA Marcin 13
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 0
13 ARKIT Szymon Tadeusz 0
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 4
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 0
16 ŻABA Tadeusz 1
  Razem 94
5. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Brody 479, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 13
2 KAŁA Józef 2
3 HERBUT Dawid Julian 60
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 1
5 DĘBIŃSKA Maria 3
6 GOŁĄB Katarzyna 1
7 BOLEK Magdalena 1
8 BEDRA Renata Barbara 0
9 MICHALEC Sylwia 1
10 SIKORA Marek Andrzej 0
11 HYJEK Ewa Maria 0
12 PAJĄK Dorota 3
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 7
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 0
  Razem 92

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 67
2 POLAK Marek Władysław 31
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 9
4 FILIPIAK Ewa Maria 77
5 KOZIK Krzysztof Janusz 5
6 HAJOS Sławomir Paweł 5
7 KUROWSKI Władysław Michał 6
8 STARZEC Zbigniew Władysław 0
9 GIBAS Iwona Józefa 4
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 0
11 MAJKA Jolanta Maria 4
12 KACZYŃSKI Filip Roman 67
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 2
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 0
15 TROJANOWSKA Grażyna 0
16 DUDA Roman Wincenty 24
  Razem 301

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 14
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 13
3 ZAWADA Tomasz Leszek 5
4 BROŻEK Dominika Maria 4
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 0
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 0
7 RAUCH Jan Zbigniew 3
8 STASIK Iwona Ewa 3
9 FILIPEK Magdalena 4
10 KUC Maria Teresa 0
11 JANUSZYK Władysław 1
12 LEGOŃ Natalia Joanna 0
13 GUGULSKI Jarosław Marek 3
14 TYMAN Agnieszka 0
15 KAJDAS Dorota Ewa 0
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 8
  Razem 58

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 25
2 KRAWCZYK Emil Piotr 2
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 2
4 KUMANEK Grzegorz Jan 0
5 BAJER Marcin Jakub 2
6 CURZYDŁO Jerzy 0
7 SALAWA Marta 4
8 CZACHUR Adam Aleksander 0
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 0
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 0
11 MREŃCA Tomasz 0
12 BANET Piotr Paweł 0
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 1
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 1
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 0
16 KŁECZEK Tomasz 1
  Razem 38

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 39
2 SOWA Marek Jan 26
3 POTOCKI Adam Kajetan 2
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 3
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 19
6 WĄTROBA Ewa Beata 2
7 CHOWANIEC Michał 4
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 1
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 3
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 1
11 BRÓZDA Marcin 24
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 0
13 ARKIT Szymon Tadeusz 0
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 6
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 2
16 ŻABA Tadeusz 2
  Razem 134
6. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Brody 479, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 28
2 KAŁA Józef 2
3 HERBUT Dawid Julian 60
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 1
5 DĘBIŃSKA Maria 1
6 GOŁĄB Katarzyna 1
7 BOLEK Magdalena 0
8 BEDRA Renata Barbara 3
9 MICHALEC Sylwia 4
10 SIKORA Marek Andrzej 2
11 HYJEK Ewa Maria 0
12 PAJĄK Dorota 1
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 4
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 1
  Razem 108

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 66
2 POLAK Marek Władysław 25
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 10
4 FILIPIAK Ewa Maria 101
5 KOZIK Krzysztof Janusz 4
6 HAJOS Sławomir Paweł 2
7 KUROWSKI Władysław Michał 2
8 STARZEC Zbigniew Władysław 2
9 GIBAS Iwona Józefa 1
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 2
11 MAJKA Jolanta Maria 5
12 KACZYŃSKI Filip Roman 67
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 3
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 1
15 TROJANOWSKA Grażyna 1
16 DUDA Roman Wincenty 16
  Razem 308

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 17
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 4
3 ZAWADA Tomasz Leszek 8
4 BROŻEK Dominika Maria 1
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 1
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 0
7 RAUCH Jan Zbigniew 2
8 STASIK Iwona Ewa 2
9 FILIPEK Magdalena 3
10 KUC Maria Teresa 1
11 JANUSZYK Władysław 1
12 LEGOŃ Natalia Joanna 0
13 GUGULSKI Jarosław Marek 0
14 TYMAN Agnieszka 0
15 KAJDAS Dorota Ewa 2
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 5
  Razem 47

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 38
2 KRAWCZYK Emil Piotr 5
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 4
4 KUMANEK Grzegorz Jan 1
5 BAJER Marcin Jakub 1
6 CURZYDŁO Jerzy 1
7 SALAWA Marta 0
8 CZACHUR Adam Aleksander 0
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 0
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 2
11 MREŃCA Tomasz 0
12 BANET Piotr Paweł 1
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 1
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 0
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 1
16 KŁECZEK Tomasz 1
  Razem 56

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 24
2 SOWA Marek Jan 23
3 POTOCKI Adam Kajetan 3
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 1
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 12
6 WĄTROBA Ewa Beata 1
7 CHOWANIEC Michał 2
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 2
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 1
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 2
11 BRÓZDA Marcin 22
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 1
13 ARKIT Szymon Tadeusz 1
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 2
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 0
16 ŻABA Tadeusz 4
  Razem 101

 

7. Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bugaju, Bugaj ., 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY PSL

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 7
2 KAŁA Józef 0
3 HERBUT Dawid Julian 44
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 0
5 DĘBIŃSKA Maria 0
6 GOŁĄB Katarzyna 1
7 BOLEK Magdalena 0
8 BEDRA Renata Barbara 0
9 MICHALEC Sylwia 0
10 SIKORA Marek Andrzej 0
11 HYJEK Ewa Maria 0
12 PAJĄK Dorota 0
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 0
14 KIERPIEC Daniel Józef 0
15 GÓRECKI Andrzej 0
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 1
  Razem 53

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 31
2 POLAK Marek Władysław 17
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 0
4 FILIPIAK Ewa Maria 21
5 KOZIK Krzysztof Janusz 1
6 HAJOS Sławomir Paweł 0
7 KUROWSKI Władysław Michał 4
8 STARZEC Zbigniew Władysław 0
9 GIBAS Iwona Józefa 0
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 0
11 MAJKA Jolanta Maria 0
12 KACZYŃSKI Filip Roman 25
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 1
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 0
15 TROJANOWSKA Grażyna 0
16 DUDA Roman Wincenty 17
  Razem 117

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 11
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 0
3 ZAWADA Tomasz Leszek 0
4 BROŻEK Dominika Maria 0
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 0
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 0
7 RAUCH Jan Zbigniew 1
8 STASIK Iwona Ewa 0
9 FILIPEK Magdalena 0
10 KUC Maria Teresa 0
11 JANUSZYK Władysław 0
12 LEGOŃ Natalia Joanna 0
13 GUGULSKI Jarosław Marek 0
14 TYMAN Agnieszka 1
15 KAJDAS Dorota Ewa 0
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 2
  Razem 15

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 8
2 KRAWCZYK Emil Piotr 2
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 0
4 KUMANEK Grzegorz Jan 0
5 BAJER Marcin Jakub 0
6 CURZYDŁO Jerzy 0
7 SALAWA Marta 2
8 CZACHUR Adam Aleksander 0
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 0
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 0
11 MREŃCA Tomasz 0
12 BANET Piotr Paweł 1
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 0
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 0
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 0
16 KŁECZEK Tomasz 0
  Razem 13

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

 
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 16
2 SOWA Marek Jan 11
3 POTOCKI Adam Kajetan 5
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 0
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 2
6 WĄTROBA Ewa Beata 0
7 CHOWANIEC Michał 0
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 0
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 0
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 2
11 BRÓZDA Marcin 2
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 0
13 ARKIT Szymon Tadeusz 1
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 0
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 0
16 ŻABA Tadeusz 1
  Razem 40

Wyniki okręgu (5 powiatów: wadowicki, myślenicki, suski, oświęcimski, chrzanowski) 

 

Kandydaci z listy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BOCHENEK Rafał Paweł 46 816
2 POLAK Marek Władysław 16 130
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław 9 125
4 FILIPIAK Ewa Maria 14 010
5 KOZIK Krzysztof Janusz 12 460
6 HAJOS Sławomir Paweł 10 435
7 KUROWSKI Władysław Michał 10 525
8 STARZEC Zbigniew Władysław 5 676
9 GIBAS Iwona Józefa 7 961
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin 1 194
11 MAJKA Jolanta Maria 4 326
12 KACZYŃSKI Filip Roman 14 731
13 ŚWIERKOSZ Grażyna 1 777
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena 3 134
15 TROJANOWSKA Grażyna 3 843
16 DUDA Roman Wincenty 6 963
Razem   169 106

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej 

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 3 587 2 323 2 309 1 097
47,51%
 
wieś 12 330 7 195 7 122 3 743
52,56%
 
Razem 15 917 9 518 9 431 4 840
51,32%

Kandydaci z listy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 NIEDZIELA Dorota 22 013
2 SOWA Marek Jan 18 597
3 POTOCKI Adam Kajetan 9 820
4 STYCZEŃ Adam Tomasz 4 811
5 KLINOWSKI Mateusz Michał 4 541
6 WĄTROBA Ewa Beata 1 925
7 CHOWANIEC Michał 1 695
8 LUBAŃSKI Adam Jarosław 303
9 WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 1 589
10 SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 1 232
11 BRÓZDA Marcin 895
12 BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 643
13 ARKIT Szymon Tadeusz 1 726
14 KLAJA Tomasz Zygmunt 1 087
15 MIRANOWICZ Maria Wiesława 369
16 ŻABA Tadeusz 1 623
Razem   72 869

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 3 587 2 323 2 309 514
22,26%
 
wieś 12 330 7 195 7 122 1 307
18,35%
 
Razem 15 917 9 518 9 431 1 821
19,31%

Kandydaci z listy KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BRYNKUS Józef 8 122
2 KAŁA Józef 3 904
3 HERBUT Dawid Julian 1 998
4 ZAWADZKI Grzegorz Roman 668
5 DĘBIŃSKA Maria 1 290
6 GOŁĄB Katarzyna 1 616
7 BOLEK Magdalena 1 151
8 BEDRA Renata Barbara 342
9 MICHALEC Sylwia 800
10 SIKORA Marek Andrzej 668
11 HYJEK Ewa Maria 350
12 PAJĄK Dorota 1 073
13 JAKUBOWSKI Tomasz Marek 452
14 KIERPIEC Daniel Józef 198
15 GÓRECKI Andrzej 885
16 MOTYKA Miłosz Maksymilian 1 479
Razem   24 996

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 3 587 2 323 2 309 416
18,02%
 
wieś 12 330 7 195 7 122 1 061
14,90%
 
Razem 15 917 9 518 9 431 1 477
15,66%

Kandydaci z listy KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WILCZYŃSKI Bartosz 11 709
2 KRAWCZYK Emil Piotr 2 614
3 CHMIEL Dariusz Bogdan 1 239
4 KUMANEK Grzegorz Jan 550
5 BAJER Marcin Jakub 1 113
6 CURZYDŁO Jerzy 452
7 SALAWA Marta 1 006
8 CZACHUR Adam Aleksander 366
9 SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 466
10 URBAŃSKA Anna Katarzyna 639
11 MREŃCA Tomasz 306
12 BANET Piotr Paweł 306
13 SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 380
14 JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 305
15 ZASŁONA-POLAK Katarzyna 291
16 KŁECZEK Tomasz 592
Razem   22 334

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 3 587 2 323 2 309 166
7,19%
 
wieś 12 330 7 195 7 122 490
6,88%
 
Razem 15 917 9 518 9 431 656
6,96%

Kandydaci z listy KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 10 695
2 WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 4 083
3 ZAWADA Tomasz Leszek 1 517
4 BROŻEK Dominika Maria 2 225
5 JEZIERSKI Paweł Stanisław 2 122
6 KOWALÓWKA Michał Grzegorz 550
7 RAUCH Jan Zbigniew 971
8 STASIK Iwona Ewa 602
9 FILIPEK Magdalena 843
10 KUC Maria Teresa 522
11 JANUSZYK Władysław 370
12 LEGOŃ Natalia Joanna 303
13 GUGULSKI Jarosław Marek 473
14 TYMAN Agnieszka 352
15 KAJDAS Dorota Ewa 725
16 JAGLARZ Jakub Jerzy 556
Razem   26 909

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 3 587 2 323 2 309 116
5,02%
 
wieś 12 330 7 195 7 122 521
7,32%
 
Razem 15 917 9 518 9 431 637
6,75%

Wyniki wyborów 2019 do Senatu RP w gminie Kalwaria Zebrzydowska

Nazwisko i imiona Komitet Liczba głosów Procent głosów
PAJĄK Andrzej Michał KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 219
56,24%
 
KOŹBIAŁ Maciej Józef KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 4 061
43,76%
 
  Razem 9 280
 
100%
TAGI:
Reklama