We wtorek 13 lipca doszło do wybuchu pieca w kotłowi na jednej z posesji w Stanisławiu Dolnym. Na miejscu zjawili się strażacy z OSP w Stanisławiu Dolny, OSP Zebrzydowice, JRG Wadowice, a także Pogotowie Gazowe, Pogotowie Energetyczne i Policja. Na szczęście nic się nikomu nie stało.
13 lipca około 11:30 doszło do wybuchu pieca, od czego w kotłowni pojawił się ogień. Dzięki szybkiej interwencji pożar udało się opanować i ogień nie rozprzestrzenił się. Odbyło się bez osób poszkodowanych.
fot. OSP Zebrzydowice
About Author
You may also like
-
Pogrzeb śp. o. Jacka Janasa w kalwaryjskim sanktuarium
-
Harcerze rajdem powitali wiosnę
-
III Kalwaryjski Jarmark Wielkanocny
-
Od 6 kwietnia będzie można obejrzeć wystawę Mme de la Mode – wystawa dawnych żurnali modowych w Dworze w Stryszowie
-
Misterium Pańskie w Sanktuarium rozpoczęto inscenizacją wjazdu Jezusa do Jerozolimy!
-
GDDKiA na briefingu w Wadowicach ogłosiła kolejne przetargi na projekty BDI w tym dla odcinka Kalwaria Zebrzydowska Wschód
-
Do kontuzjowanego chłopca na Saharze wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
-
Nowa era edukacji zawodowej – otwarto Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie obuwnictwa w Kalwarii Zebrzydowskiej
-
W weekend aż dwie premiery teatralne w WCK!
Subscribe
0 komentarzy