fot. Kobax

W „KOBAXIE dzień stolarza trwa miesiąc!

W Zebrzydowicach, sercu rzemiosła i innowacji, firma KOBAX – Krzysztof Pająk, zorganizowała wydarzenie, które na stałe wpisuje się w kalendarz każdego miłośnika stolarstwa i nie tylko – Dzień Stolarza. To nie była jednak zwykła, jednodniowa okazja do świętowania. W KOBAX zdecydowano, że jeden dzień to za mało na celebrowanie pasji i rzemiosła, więc „Dzień Stolarza trwa miesiąc!”

    

Spotkanie z Innowacją i Rzemiosłem

Podczas tego niezwykłego dnia, swój szeroki wachlarz produktów i innowacji prezentowało 14 wystawców. Wśród nich znaleźli się tacy giganci branży jak firma Pro100, która zwróciła uwagę na nowe oprogramowanie Pro100 wersja 7 z bazą modeli KOBAX. Koronospan – oprócz nowo prezentowanej kolekcji wspierał wszystkich stolarzy obdarowując wzornikami, a główną nagrodą którą firma przekazała na loterię był dowolny kolor blatu o długości 4 m.

 

Na zdjęciu Danuta Godula kierownik Kobax wręczająca statuetkę za najlepsze stoisko.

Odwiedzający firmę Kobax w tym dniu szybko wyróżnili firmę Kronospan głosując w konkursie na najlepsze stoisko wystawiennicze. Warto dodać że nagrodę w całości zaprojektowała i wykonał gospodarz eventu #Kobax- producent frontów.

Podczas Dnia stolarza zaprezentowały się również firmy Schilsner z szeroką gamą obrzeży meblowych, ALVIC prezentujący najnowsze płyty kompaktowe.

Polscy producenci również stanęli na wysokości zadania – Laguna zachwyciła systemami do drzwi przesuwnych, a DesignLight zaprezentowało nowoczesne rozwiązania oświetleniowe LED. Nomet, Gamet, Led-Labs, Amix, Aluprofil oraz Star Polska pokazali, że polskie przedsiębiorstwa mogą konkurować z najlepszymi, oferując produkty najwyższej jakości.

Nagrody, loterie, konkursy – ciąg dalszy !

Dzień Stolarza przypadający na 19 marca obfitował w liczne nagrody i dobiegł końca jednak firma nie przestaje świętować. Kobax na profilu społecznościowym facebook zorganizował konkurs o 2 znacznym tytule „ W Kobaxie dzień stolarza trwa miesiąc” gdzie do wygrania jest kolejna nagroda. Zapraszają wszystkich nie tylko stolarzy do wzięcia udziału w zabawie a Kalwaria 24 stolarzą życzy dużo siły na kolejny rok !

KOBAX – Nowości i Premiera

Odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze produkty firmy Kobax – począwszy od nowych wzorników folii PVC, frontów meblowych, zegarów, tablic narzędziowych aż po nogi meblowe z bukowego drewna. Firma pokazała, że innowacja i dążenie do doskonałości są kluczowe w każdym aspekcie działalności.

Konkurs „Dzień Stolarza trwa miesiąc!” i sam event to nie tylko święto dla branży, ale również dowód na to, że firma KOBAX i jej partnerzy są zdecydowani na wspieranie rzemiosła i i lokalnej społeczności. To wydarzenie, które łączy pasję do stolarstwa z najnowszymi technologiami i trendami w branży.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x