mat. prasowy UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

Spotkanie Małopolskiego Biznesu w Kalwarii

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie grupy BNI KINGS pod auspicjami Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska Augustyna Ormantego. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, podzielenia się swoją wiedzą, zdobycia nowych kontaktów biznesowych.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania około 150 przedsiębiorców. Będą to w większości właściciele firm i osoby decyzyjne, najlepsi partnerzy biznesowi.

BNI jest największą na świecie organizacją rekomendacji biznesowych, która pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich firmy i pozyskiwać zlecenia dzięki rekomendacjom do klientów. Polecamy naszym klientom i współpracownikom osoby, które są rzetelnymi partnerami w biznesie, które znamy i którym ufamy.

Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, podzielenia się swoją wiedzą, zdobycia nowych kontaktów biznesowych. Na terenie naszej gminy funkcjonuje kilka tysięcy zakładów rzemieślniczych produkujących od czterech wieków meble oraz obuwie najwyższej jakości – mówi Augustyn Ormanty Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej

Na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska funkcjonuje kilka tysięcy zakładów rzemieślniczych produkujących od czterech wieków meble oraz obuwie najwyższej jakości, nie jest przypadkiem iż na kolejne miejsce swojego spotkania grupa BNI Kings wybrała właśnie Kalwarię Zebrzydowską

Mieszkańcy gminy niewątpliwie są ludźmi bardzo pracowitymi i przedsiębiorczymi, którzy bardzo dobrze się rozwijają biznesowo także w rzemiośle, dzięki temu gmina Kalwaria Zebrzydowska może powiedzieć, że jest dobrze i prężnie rozwijającą się gminą! To jest właśnie siła mieszkańców ich przedsiębiorczość i pracowitość – mówi Augustyn Ormanty Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz BNI KINGS zapraszają na spotkanie Małopolskiego Biznesu (śniadanie biznesowe) organizowane przy współudziale firmy Business Network International, które odbędzie się 17. maja o godzinie 7.00 w Restauracji Ostoja Garden (Brody 677).

Chętnych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i potwierdzeniu swojej obecności do dnia 12 Maja 2023 r. w referacie PDG Urzędu Miasta lub pod numerem telefonu 33 876 60 02.

Ilość miejsc ograniczona.

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x