Rozkład jazdy KALWARIA-WADOWICE

Rozkład jazdy KALWARIA-WADOWICE

 

PLIK PDF DO WYDRUKOWANIA: ROZKLAD JAZDY 2019 11

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ela
Ela
21 stycznia 2019 19:52

Czy w Kalwarii Nie ma taksówek,że podaja nr. do Wadowic . ,przeciez to jest 15 km z Kalwarii to ile taki przejazd nrp. z Rynku do dworca w Kalwarii by kosztował , gdy bedzie przez Wadowice.? to jakiś nonsens.

Ela B
Ela B
21 lutego 2019 19:40

Mebloform- Historia stolarstwa wspaniała ale o Spółdzielni im. L. Waryńskiego ,które była przez prawie 50 lat w Kalwarii i wybudowano wtedy ten Z-d w którym jest teraz Mebleform – to nie wie o tym p. Dyrektor. ?. tyle ludzi z Kalwarii przez lata tam pracowało .

Andrzej Famielec
Reply to  Ela B
21 lutego 2019 19:59

Historia Spółdzielni jest bardzo dobrze znana Panu Dyrektorowi i sporo o niej z Nim rozmawiałem. Artykuł jednak nie dotyczył historii Spółdzielni, a firmy mebloform (i tu ramy artykułu nakreśliłem ja, a nie Pan Dyrektor), Historię Spółdzielni oczywiście opiszemy w sposób właściwy i dość szczegółowy, gdyż nie da się jej zamknąć w jednym krótkim artykule i wymaga odpowiedniego opracowania.
pozdrawiam Andrzej Famielec

wally
wally
Reply to  Andrzej Famielec
22 lutego 2019 15:59

artykuł jest typowym artykułem sponsorowanym, pisanym na zamówienie,
całość ma zatuszować żądanie załogi podniesienia płac, zarobki są mizerne, ludzie zaczną odchodzić, to będzie koniec tej firmy,
przypisywanie sobie daty 1935 w tym kontekście to nadużycie, bo „Stolarz” powstał żeby kalwaryjski rzemieślnik mógł godziwie pracować i zarabiać, tymczasem dyrekcja bawi się w sponsoring !

4
0
Would love your thoughts, please comment.x