/Rampa ponownie zagościła na placu zabaw przy ul. Jagiellońskiej

Rampa ponownie zagościła na placu zabaw przy ul. Jagiellońskiej

Na terenie placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej dokonano remontu rampy. Modernizacja tego obiektu była możliwa dzięki wygospodarowaniu odpowiednich środków z budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska i Zarządu Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej. O remont rampy zabiegali Radny Rady Miejskiej Marcin Zadora i Przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 Mariola Kachnic.

Plac zabaw przy ul. Jagiellońskiej cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Teraz to miejsce zyskało nową, a co najważniejsze bezpieczną atrakcje.

Nowa rampa jest o wym. 9 m x 5 m, kosztowała 50 tys. zł i została pokryta ze środków Zarządu Osiedla nr 2 – 30 tys. zł, budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska – 20 tys. zł

W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę dla dzieci i młodzieży w postaci skateparków, teraz możemy śmiało powiedzieć, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Warto dodać, że poza wspominaną rampą młodzi mogą korzystać ze skateparku znajdującego się przy boisku Kalwarianki, ten kompleks jest jednym z najlepszych w Małopolsce.

0 0 votes
Article Rating
Reklama