Rampa ponownie zagościła na placu zabaw przy ul. Jagiellońskiej

Na terenie placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej dokonano remontu rampy. Modernizacja tego obiektu była możliwa dzięki wygospodarowaniu odpowiednich środków z budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska i Zarządu Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na terenie placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej dokonano remontu rampy. Modernizacja tego obiektu była możliwa dzięki wygospodarowaniu odpowiednich środków z budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska i Zarządu Osiedla nr 2 w Kalwarii Zebrzydowskiej. O remont rampy zabiegali Radny Rady Miejskiej Marcin Zadora i Przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 Mariola Kachnic.

Plac zabaw przy ul. Jagiellońskiej cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Teraz to miejsce zyskało nową, a co najważniejsze bezpieczną atrakcje.

Nowa rampa jest o wym. 9 m x 5 m, kosztowała 50 tys. zł i została pokryta ze środków Zarządu Osiedla nr 2 – 30 tys. zł, budżetu Gminy Kalwaria Zebrzydowska – 20 tys. zł

W ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę dla dzieci i młodzieży w postaci skateparków, teraz możemy śmiało powiedzieć, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę!

Warto dodać, że poza wspominaną rampą młodzi mogą korzystać ze skateparku znajdującego się przy boisku Kalwarianki, ten kompleks jest jednym z najlepszych w Małopolsce.

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x