/Pożegnanie wilgoci pod wanną

Pożegnanie wilgoci pod wanną

Jeżeli masz w planie zamontować baterię wannową 3/4 otworową to ten tekst jest dla ciebie.

Nowy wąż natryskowy z drenażem Follow Me firmy Silfra, montowany jest na obrzeżu wanny lub w cokole płytek. Pozwala on na drenaż wody. Co to oznacza? Otóż system Follow me sprawia, że woda spływa dwiema drogami. Z jednej strony bezpośrednio do odpływu, a z drugiej nagromadzona na wannie czy kafelkach woda spływa przez drenaż. Dzięki temu uzyskujemy funkcjonalny i trwały system składający się z elastycznego węża z chromowanym zakończeniem, rurki drenażowej połączonej z wężem natryskowym i odpływem, elementu przejściowego, podłączanego do przelewu wannowego oraz dodatkowego wężyka połączonego z wężem natryskowym ułatwiającego ewentualna wymianę węża na nowy lub dłuższy.

Wąż jest chroniony plastikową, przeźroczystą powłoką. Jego gładka powierzchnia umożliwia łatwiejszy spływ wody po wężu wprost do drenażu. Dodatkowo woda nie gromadzi się na powierzchni i nie przecieka, co bezpośrednio uniemożliwia powstawanie wilgoci pod wanną. Wąż natryskowy wyposażono w sprężynę ze stali nierdzewnej, umieszczoną w niewidocznej, dolnej części systemu, która ułatwia jego powrót po użyciu.

System Follow me to również oszczędności. Dzięki zastosowaniu węża nie potrzebujemy już baterii z wylewką. Wystarczy bateria wannowa 3/4 otworowa, bowiem woda napełnia się przez przelew z wypływem.
Wyłącznym dystrybutorem firmy Silfra jest MADIX.

Ważne informacje dotyczące systemu drenażowego:
* https://madix.com.pl/news/29_pozegnanie-wilgoci-w-wannie.html
** https://www.silfra.it/media/Prodotti/pdf/FollowMe.pdf
*** https://www.silfra.it/it/Prodotti

Reklama