Podsumowanie III tygodnia września grup młodzieżowych: wszystkie zespoły z Kalwarii z 3 pkt.

Przedstawiamy podsumowanie grup młodzieżowych z gminy Kalwaria Zebrzydowska w drugim tygodniu września.

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2: 5 KOLEJKA

Kalwarianka I Kalwaria vs Zaskawianka Wadowice 4:2

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3: 5 KOLEJKA

Stanisławianka Stanisław vs Jastrzębianka Jastrzębia 0:12

Kalwarianka II Kalwaria vs Astra Spytkowice 9:0

Środa 18 września
WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 3: 6 KOLEJKA

AKF Wisła Brzeźnica vs Kalwarianka II Kalwaria 0:2

W meczu na szczycie pokonujemy zespół AKF Wisłę Brzeźnica 2:0 i zostajemy samodzielnym liderem 2 ligi młodzików. Brawo żółto-czerwoni

film: Grupy młodzieżowe MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA E1 ORLIK GRUPA 3: 5 KOLEJKA

Sosnowianka Stanisław vs Św. Józef Kalwaria Zebrzydowska 3:11

Młodzi piłkarze PKS ŚW.JOZEF w rozgrywkach ligowych rozgramiają drużynę za drużyną!!!🔥💥 💪
Tym razem w starciu z drużyną Sosnowianki Stanisław Dolny zdobywają kolejne 3 punkty (3:11) 😀
Nasi chłopcy pełni energii i zapału wracają ze spotkania i czekają na następne mecze…

Gratulacje dla drużyny i trenera!

Piątek 20 września

Husaria Klecza Dolna vs Filkówka Barwałd 7:5

Wczoraj nasze Orliki rozegrały mecz na wyjeździe. Naszym przeciwnikiem była drużyna z Klaczy Dolnej. Husaria Klecza Dolna – Filkówka Barwałd Średni 7 -5. Gratulujemy naszym Orlikom postawy i zaangażowania. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi.

Sobota 21 września
II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK: 8 KOLEJKA

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs KS Termalica Brukbet Nieciecza 2:0

MKS Kalwarianka 2 – 0 Tremalika Bruk-Bet Nieciecza.  💪💪
Do Kalwarii na mecz rewanżowy zawitała młodzieżówka Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.
Rywale pokazali dobrą piłkę, jednak nie przekładało się to sytuację bramkowe.
Nasi młodzi futboliści nie mieli z tym problemu, stwarzając sobie mnóstwo dogodnych sytuacji, z czego dwie zakończyły się golem.
Jako pierwszy po dynamicznej, indywidualnej akcji w pole karne przedarł się Krzysztof Twardosz i cennym strzałem pokonał bramkarza Tremaliki. Druga bramka to efekt dobrze wypracowanej akcji, którą wykończył pięknym trafieniem Klaudiusz Jurek.
Brawo!!!

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY: 6 KOLEJKA

Żarek Barwałd Górny vs Olimpia Chocznia 1:4

Niedziela 22 września
WADOWICE: I LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ: 4 KOLEJKA

Górnik Libiąż vs Kalwarianka Kalwaria 1:9

Trampkarze wysoko pokonują Górnika Libiąż na wyjeździe 9:1. Pomimo utraty gola i dosyć wyrównanej pierwszej połowy nasi zawodnicy zaprezentowali dobrą i skuteczną grę szybko wyrównując i obejmując prowadzenie 2:1 do przerwy. Po zmianie stron przewaga Kalwarianki była bardzo widoczna czego efektem było 7 goli. Brawo drużyna! ⚽️🔥
Nasi piłkarze zagrali w nowych strojach meczowych. Dziękujemy sponsorom na czele z firmą MAX ELEKTRO

WADOWICE: II LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 2: 5 KOLEJKA

Sosnowianka Stanisław vs Wisła Brzeźnica 1:23