OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymało dofinasowanie na zakup sprzętu do akcji ratowniczych

Przed momentem do redakcji dotarła informacja że OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymało dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł na zakup sprzętu służącego do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń z Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych (WFOSiGW). Gratulujemy!

W naborze wniosków do Programu  „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” w roku 2021 wpłynęło 217 wniosków na łączną wnioskowaną kwotę dotacji w wysokości 2.377.309,65 zł (przy koszcie kwalifikowanym: 3 459 697,12 zł).

Alokacja w programie w roku bieżących to: 1 000 000,00 zł.

Jedna jednostka OSP oficjalnie wycofała wniosek z Programu, a dwa zadania nie były rozpatrywane, gdyż wnioski nie wpłynęły w wersji podpisanej.

W drodze oceny formalnej i merytorycznej wniosków ostatecznie 89 zadań uzyskało dofinansowanie w łącznej kwocie 997 173,19 zł.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kalwarii Zebrzydowskiej otrzymała dofinasowanie na zadanie: Zakup sprzętu służącego do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń dla OSP w Kalwarii Zebrzydowskiej w wysokości 10 tys. zł, koszt całościowy zadania 20 tys. zł.

info: WFOŚiGW

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x