Odznaczenia Honorowe dla Małopolskiej Wicekurator Oświaty i Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

W dniu 28 lipca 2017 roku w Restauracji Arkadia w Kleczy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

W dniu 28 lipca 2017 roku w Restauracji Arkadia w Kleczy odbyły się uroczyste obchody Święta Policji zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, samorządowcy z powiatu wadowickiego, starosta Bartosz Kaliński, a także posłowie Marek Polak (PiS) i Józef Brynkus (Kukiz’15), a ze strony służbowej Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Robert Nowakowski.

W czasie uroczystości oprócz licznie awansowanych i nagrodzonych funkcjonariuszy Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP woj. Małopolskiego kom Grzegorz Gubała wspólnie z Przewodniczącym Zarządu Terenowego asp. sztab. Dawidem Herbut wręczyli przyznane przez Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Odznaczenia Honorowe dla:

  1. Małopolskiej Wicekurator Oświaty – Haliny Cimer za aktywne wspieranie swoim doświadczeniem członków związku, a także pomoc dydaktyczną dla prowadzonego przez związki Ośrodka Szkolenia.
  1. Burmistrzowi Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska Augustynowi Ormantemu za aktywne wspieranie i osobiste zaangażowanie w realizację działalności statutowej związku i działalności na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa

Ponadto odznaczenia honorowe, za długoletni staż oraz zaangażowanie w realizację działalności statutowej otrzymali funkcjonariusze:
Odznakę Złotą – Artur Studnicki
Odznaka Srebrna – Dawid Herbut
Odznaki Brązowe: Pawła Płotek, Dominika Hernas, Mariusza Tatar, Andrzeja Nędza, Bogdana Żywioł, Pawła Tomiak, Bogusława Knapik i Dawida Jaruga

Dawid Herbut

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x