mat. Biblioteki Publicznej w Wadowicach

Narzekasz na nudę? Weź udział w Nocy Bibliotek!

Kolejny nudny weekend przed komputerem? Nie tym razem! Wadowicka Biblioteka zaprasza młodych amatorów przygód do spędzenia wyjątkowego wieczoru w bibliotecznych murach !

W sobotę 7 października o godz. 18.00 Wadowicka Biblioteka otworzy swoje podwoje wieczorową porą, a wszystko to za sprawą kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Do zabawy zapraszamy młodych ludzi w wieku 10-15 lat, którzy lubią wyzwania i chcą przeżyć fajną przygodę! Imprezę otworzą warsztaty profilaktyczne, w których wezmą udział wszyscy uczestnicy Nocy Bibliotek. Następnie młodzi ludzie wybiorą jeden z warsztatów:

  • warsztaty mangi (dla osób w wieku 10-15 lat) – manga to nie tylko charakterystyczny styl przedstawiania postaci, ale dynamizm w rysunku i emocje uchwycone w kadrach! Na warsztatach dowiesz się jak stworzyć własny oryginalny mangowy charakter oraz towarzyszącą mu komiksową historię.
  • kurs samoobrony (dla osób w wieku 12-15 lat) – kurs poprowadzą instruktorzy z Fundacji K2. Czego możemy się spodziewać? Na pewno sporej dawki aktywności fizycznej, skutecznych ciosów i kontrataków, bojowych okrzyków, a przede wszystkim świetnej zabawy!

Na zajęcia obowiązują zapisy (zgłoszenia do 3 października – tel. 338234618). Warunkiem uczestnictwa w warsztatach mangi lub samoobrony jest udział w warsztatach profilaktycznych!

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Formularz zgody na udział dziecka w zajęciach do pobrania na stronie Wadowickiej Biblioteki Publicznej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x