Miejska Orkiestra Dęta Kalwarii Zebrzydowskiej zakwalifikowała się do FINAŁU 44 Małopolskiego Przeglądu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2022

Na XXVII Przeglądzie Orkiestr Dętych ECHO OSIELEC 2022. który odbył się 5 czerwca naszą gminę godnie reprezentowała Miejska Orkiestra Dęta Kalwarii Zebrzydowskiej.  Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza 175 letnia już orkiestra otrzymała puchar dla Najlepszej Orkiestry Dętej spoza Powiatu Suskiego i tym samym zakwalifikowała się do FINAŁU 44 Małopolskiego Przeglądu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2022 w Nowym Sączu. 
 
Finał w Nowym Sączu będzie trwał aż 4 dni. Kalwaryjska Orkiestra wystąpi w sobotę 25 czerwca. W tym miejscu chcemy gorąco pogratulować wszystkim muzykom kalwaryjskiej orkiestry za wspaniały występ podczas przeglądu.
 

 
Szczególne podziękowania członkowie orkiestry kierują do kapelmistrza Sławomira Pacholskiego za cały trud i serce włożone w przygotowanie do tego konkursu, za wielogodzinne próby, przemarsze, cenne uwagi i wskazówki, które zaowocowały tym sukcesem.

 
Jak piszą na swoim profilu członkowie orkiestry:
Nie zwalniamy jednak tempa i nie osiadamy na laurach, ponieważ przed nami 3 tygodnie intensywnej pracy, aby doszlifować nasz repertuaru, by jak najlepiej zaprezentować się na finale w Nowym Sączu.👍👍👍 Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby i stamtąd przywieść nagrodę, a Was prosimy o trzymanie KCIUKÓW.
 
 

3.3 4 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x