Letnie kino plenerowe w Kalwarii Zebrzydowskiej

29 czerwca 2019 r. (sobota) zapraszamy na Letnie Kino Plenerowe. Startujemy o godzinie 21:30 na placu przylegającym do sali widowiskowej CKSiT przy ulicy Broniewskiego 3 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Prezentowany będzie film pt. „Sekretne życie Waltera Mitty” – porządna dawka filmowej motywacji! To rodzinna komedia fantastyczno-przygodowa w reżyserii Bena Stillera, z nim samym w roli skromnego fotoreportera o niezwykłej fantazji, który przeżywa niesamowite perypetie dzięki sile swej wyobraźni.

Bezpłatne bilety wstępu do odbioru w Starym Kinie. Osoby z wejściówką mają zagwarantowany leżak w czasie projekcji.
Poza doznaniami filmowymi będzie coś dla ciała – przekąski i napoje. Mamy nadzieję, że publiczność dopisze wzorem ubiegłego roku.

Druga odsłona Letniego Kina Plenerowego – 3 sierpnia 2019 r., godz. 21:30, ul. Broniewskiego 3.
Szczegóły wkrótce.
Zapraszamy serdecznie!

Organizator: Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej
OPIS FILMU

Sekretne życie Waltera Mitty (ang. The Secret Life of Walter Mitty) – amerykański komediodramat fantasy z 2013 roku w reżyserii Bena Stillera. Scenariusz do filmu powstał na podstawie opowiadania Jamesa Thurbera z 1939 roku, The Secret Life of Walter Mitty. Film jest remakiem komedii z 1947 roku, Sekretne życie Waltera Mitty.

Walter Mitty to marzyciel uciekający w świat wyobraźni. Kiedy jego kariera zostanie zagrożona, wyruszy w podróż, która da początek wydarzeniom bardziej niezwykłym niż jego fantazje.

Czas trwania: 1 godz. 54 min

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x