fot. Kalwaria 24

Ktoś „mądry” zasłonił w Kalwarii widok na wejście na przejście dla pieszych na krajówce banerem wyborczym

Rynek w Kalwarii Zebrzydowskiej nie ma szczęścia do kampanii wyborczej. A to ktoś prawie wjedzie banerem do kościoła, a to ktoś tak postawi lawetę, że kilka miejsc na parkingu będzie zajęte, a to ktoś zasłoni widok na przejście dla pieszych. 

 

Jak osobiście szanuję pana Arkadiusza Mularczyka z Prawa i Sprawiedliwości, to jednak jego baner w centrum Kalwarii na parkingu przy kościele parafialnym nie wzbudza u mnie pozytywnych emocji. Osoba która tak ustawiła baner, musiała sobie za zadanie pokonanie ostatniego wyczynu Mariusza Krystiana, którego baner także nie wzbudzał zdrowych emocji w mieszkańcach miasta. Jednakże w tym przypadku baner zasłania częściowo widok na przejście dla pieszych na krajówce, dla osób chcących się na nią włączyć od strony ul. 3 Maja. Nie jest to sytuacja komfortowa, szczególnie że zarówno piesi, których nie widać za banerem, jak i pojazdy skręcające na drogę krajową DK 52 mają wspólne „zielone”. 

Do kierowców i pieszych pozostaje zaapelować o szczególną ostrożność, a ludziom od kampanii wyborczej przypominamy o zdrowym rozsądku. Moim zdaniem baner powinien być przedstawiony, a Urząd Miasta powinien zastanowić się nad zakazem parkowania przyczep na tym parkingu.

Andrzej Famielec

Ps. poniżej baner obecnego Pana posła dla przypomnienia. Media nie zapominają.

2.3 3 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x