Kolizja na ulicy Wojtyłów i Lwowskiej w Wadowicach

Kierowca skody octavii wyjeżdżając z ulicy Wojtyłów nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy opla meriva jadącemu ulicą Lwowską. Doszło do zderzenia, w którym na szczęście nikt nie ucierpiał. Uważajcie na tym skrzyżowaniu!

Nie da się ukryć, że skrzyżowanie ulic Lwowskiej, Wojtyłów i Alei Matki Bożej Fatimskiej nie należy do najbezpieczniejszych w Wadowicach. Słaba widoczność nie pomaga w wyjeździe pojazdów z ulicy Wojtyłów. Do tego od jakiegoś czasu trwa tu remont jednej z kamienic, a postawione rusztowanie także tego nie ułatwia. Stąd sporo niebezpiecznych sytuacji, która niestety czasami tak właśnie się kończą…

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w środę (23.08) około godziny 8:30 kierowca skody octavii wyjeżdżając właśnie z ulicy Wojtyłów nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy prawidłowo jadącego ulicą Lwowską opla merivy. Doszło do zderzenia.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się jedną osobą, która poczuła się słabo. Na szczęście nic nikomu poważnego się nie stało. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Kierujący byli trzeźwi.

Policja apeluje o rozwagę na tym skrzyżowaniu.

(PK)
WadowiceOnline.pl

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x