Kalwaria Zebrzydowska w oku kamery

Kalwaria Zebrzydowska jest kolejnym miastem, które promuje się w internecie za pomocą kamery internetowej. Obraz z kamery można zobaczyć na platformie WebCamera.pl.

Kalwaria Zebrzydowska jest kolejnym miastem, które promuje się w internecie za pomocą kamery internetowej. Obraz z kamery można zobaczyć na platformie WebCamera.pl.

Przypomnijmy w październiku ubiegłego roku dostawcy szerokopasmowego internetu WadowiceNET oraz WebCamera.pl, pilotażowo zainstalowali i udostępnili widok z kamery pokazujący rynek i Klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ta inicjatywa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem mieszkańców gminy Kalwaria Zebrzydowska jak i turystów, wystarczy tylko dodać iż w przeciągu 6 miesięcy obraz z kamery zanotował blisko 150 tys. wyświetleń.

W kwietniu WebCamera.pl zainstalowała zupełnie nową kamerę o bardzo dobrej jakości obrazu w technologii Full HD, jednak absolutnym hitem okazał się zoom na Klasztor OO. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej i taką nowinkę techniczną najbardziej chwalą mieszkańcy i turyści.

Zamontowana kamera obrotowa klasy FullHD posiada 25 krotny zoom optyczny i zapewnia doskonały widok na Kalwarię Zebrzydowską oraz Klasztor. Jej trasę można dowolnie zaprogramować więc w każdej chwili można zmienić jej ustawienia i ujęcia które pokazuje. Rozwiązania do transmisji obrazu na żywo w sieci zapewnia firma WebCamera.pl, która w całej Polsce posiada około 400 takich kamer i od 10 lat zajmuje się kompleksową promocją turystyczną gmin – mówi Marcin Woźniak z CameraWeb

Dzięki wysokiej jakości obrazu, istnieje możliwość prezentowania obrazu w publicznych stacjach telewizyjnych co zapewni dodatkową promocję Kalwarii Zebrzydowskiej.

Obraz na żywo z kamery można oglądać bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową lub smartfony i tablety – www.kalwaria-zebrzydowska.webcamera.pl

fot i tekst. UM w Kalwarii Zebrzydowskiej

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x