Darmowy prąd i ogrzewanie ze słońca! Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną, odbierz 5000 zł dotacji

„Darmowy prąd ze słońca! Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną, odbierz 5000 zł dotacji i ciesz się brakiem rachunków za energię elektryczną!!!”

„Darmowy prąd ze słońca! Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną, odbierz 5000 zł dotacji i ciesz się brakiem rachunków za energię elektryczną!!!”

TS Energy zaprasza do kontaktu! Zobacz jakie to proste. Już dziś umów się na darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści przyjadą na miejsce, dokonają audytu budynku oraz sporządzą kosztorys. Zobacz jak z naszą pomocą zyskasz darmową energię, oraz zapewnisz swojej rodzinie spokojną przyszłość i czyste powietrze! Lokalna firma z renomom od zadowolonych klientów. Zaufało nam już 250 rodzin!!! Czytaj poniżej…

Dzięki programowi Mój prąd coraz większa liczba osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dotacja 5000zł zachęca do inwestycji w ogniwa słoneczne, a sam czas zwrotu inwestycji wraz z dotacją kształtuje się na poziomie nawet 6 lat. Kliknij w link by zapoznać się ze szczegółami programu „Mój prąd” http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/nabor-2019/

Jak wiadomo prąd drożeje i będzie drożał, a od jego opłacania i podwyżek cen nigdy się nie uwolnimy. Dlatego inwestycja w system fotowoltaiczny jest wyjściem na przeciw ciągłym obawą o wysokie rachunki za energię elektryczną. Dzięki systemowi fotowoltaicznemu pozyskujemy prąd z promieniowania słonecznego który wykorzystać możemy nie tylko na zaopatrywanie w energię urządzeń elektrycznych codziennego użytku, ale również grzania wody, czy ogrzewania domu. Energia produkowana jest przez cały rok. Energii nie musimy magazynować gdyż robi to za nas zakład energetyczny dzięki czemu z wyprodukowanej energii w słoneczny dzień możemy korzystać również w nocy czy zimie.


 

Cały przebieg procesu instalacji od początku do końca jest bardzo prosty. Po audycie budynku, oraz analizie zużycia energii elektrycznej dobieramy moc instalacji która spełni swoje zadanie w gospodarstwie domowym. Następnie po ustaleniu warunków montażowych dokonujemy montażu instalacji który zwykle trwa 1-2 dni. Po wykonaniu instalacji kompletujemy dokumenty i wysyłamy do zakładu energetycznego który do 30 dni ma obowiązek wymiany licznika na dwukierunkowy. Po wymianie licznika instalacja zostaje uruchamiana i od tego momentu nasza mała elektrownia rozpoczyna długoletnią pracę na minimum 25 lat. Nam zostaje tylko wypełnienie wniosku o dotacje i oczekiwania na uzyskanie środków na konto.

Mamy nadzieję że zainteresował Cię nasz artykuł, zapraszamy do naszych pozostałych artykułów oraz odwiedzenia naszej strony internetowej do których link znajdziesz poniżej.

http://www.mamnewsa.pl/artykuly-sponsorowane/instalacje-fotowoltaiczne-oszczednosc-ekologia-przyszlosc-naszej-ziemi

http://www.mamnewsa.pl/wiadomosci/program-moj-prad-wez-udzial-i-zyskaj-5000-zl-dofinansowania-na-darmowy-prad-ze-sloca

http://www.mamnewsa.pl/artykuly-sponsorowane/wykorzystaj-energie-odnawialna-zaloz-fotowoltaike-i-nie-plac-za-prad-i-ogrzewanie

Zapraszamy do kontaktu:
strona: www.tsenergy.com.pl
e-mail: biuro.tsenergy@gmail.com
tel: 880-420-378

Na koniec kilka naszych realizacji…

About Author

Reklama