Czy tak wygląda Akcja Deratyzacja?

Na plantach, nieopodal kościoła i słynnych kalwaryjskich lodów na chodniku leży zdechły młody szczur. W niedalekiej odległości bawią się dzieci, jeżdżą na rowerach, dzieci idą z rodzicami na lody, bo jest piękna pogoda. Co robić z tym martwym siedliskiem zarazków? Nie wiadomo co taki szczur nosi ze sobą, a tym bardziej czy nie zarazi jaką trudno uleczalną chorobą odzwierzęcą.

Na plantach, nieopodal kościoła i słynnych kalwaryjskich lodów na chodniku leży zdechły młody szczur. W niedalekiej odległości bawią się dzieci, jeżdżą na rowerach, z rodzicami idą na lody i ciastko, jest piękna pogoda. Co robić z tym martwym siedliskiem zarazków? Nie wiadomo co taki szczur nosi ze sobą, a tym bardziej czy nie zarazi jaką trudno uleczalną chorobą odzwierzęcą.

Na stronie urzędu informacja wygląda tak:

–>> link do informacji o deartyzacji <<–

Tylko co zrobić jak urzędnicy poszli do domu? Okoliczni sprzedawcy mówią, że widzieli szczury wczoraj i dzisiaj rano. Przy takiej pogodzie zamykają drzwi, bo boją się, że im szczury wejdą do budynku. 

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Baluś
Tomasz Baluś
19 czerwca 2019 08:54

#fakenews #kalwaria24

Niezwłocznie po uzyskaniu informacji o padłym gryzoniu około godz. 17:00 służby komunalne, posprzątały teren plant.

W sytuacji gdy sytuacja się powtórzy, a mieszkańcy zaobserwują padłego gryzonia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 889-176-267.

Wszystkich zainteresowanych zwalczaniem gryzoni zapraszamy do Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej pok. 14 – Referat Gospodarki Komunalnej tel. 33 8766 004 celem odebrania karmika deratyzacyjnego. Informujemy jednocześnie, iż do tej pory żaden z mieszkańców nie zgłosił takiego zapotrzebowania.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x