Chcesz prowadzić zajęcia w WCK? Wadowicki Dom Kultury szuka instruktorów!

Masz pomysł na prowadzenie zajęć w Wadowickim Centrum Kultury? Twoja propozycja jest oryginalna i jesteś przekonany, że zainteresuje rzesze odbiorców? Jesteś animatorem, instruktorem, pasjonatem, a twoja oferta różni się od oferty stałej WCK? Jeśli tak, to Wadowickie Centrum Kultury czeka właśnie na Ciebie.

Pomimo tego, że oferta zajęć stałych WCK jest bogata, instytucja szuka do swojego grona kolejnych instruktorów pełnych pasji i chęci do prowadzenia zajęć. „Chcemy aby każdy mógł znaleźć zajęcia, które go interesują, dlatego otwieramy się na nowe sugestie warsztatów stałych. Na propozycje czekamy do 10 lipca 2021 r.” – mówią animatorki WCK. Jako priorytet będą wybierane pomysły prowadzenia zajęć, które nie znajdują się już w ofercie WCK. Komisja składająca się z pracowników instytucji zapozna się z  propozycjami, a każdy ze zgłaszających otrzyma informacje o decyzji do 30 lipca 2021 r.

Chętnie osoby proszone są o wypełnienie formularza zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6Z97vv88oSDydgYhjKMpamRV7pR8W34FUxzho1PJC1ti6FQ/viewform

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x