fot. Марина Вельможко z Pixabay

Centrum Kultury ogłosiło konkurs fotograficzny: Obiektywne Piękno Matki

Zapraszamy do otwartego konkursu fotograficznego. „Obiektywne Piękno Matki” to konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji Dnia Matki. Celem konkursu jest uhonorowanie i uwiecznienie piękna macierzyństwa poprzez sztukę fotografii. Ten konkurs pozwoli uczestnikom wyrazić swoje spojrzenie na matczyne piękno.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2023 r.
Regulamin: https://ckstkalwaria.com/konkurs-fotograficzny-obiektywne-piekno-matki/

Konkurs fotograficzny – „Obiektywne Piękno Matki”

Czy uwielbiasz fotografować? Czy chcesz uwiecznić piękno macierzyństwa poprzez obiektyw swojego aparatu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Z radością zapraszamy Cię do udziału w otwartym konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji Dnia Matki. To wspaniała okazja, aby uhonorować i uwiecznić piękno macierzyństwa poprzez sztukę fotografii.

Ten konkurs daje Ci możliwość wyrażenia swojego niepowtarzalnego spojrzenia na matczyne piękno. Możesz pokazać, jakie emocje i chwile magii kryją się w relacji matka-dziecko. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aparatem, konkurs ten daje Ci szansę podzielenia się swoim talentem i pasją.

Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2023 r., więc masz jeszcze czas na przygotowanie swojego arcydzieła. Pamiętaj, że liczy się oryginalność, kreatywność i wyjątkowość Twojego ujęcia. Niech Twoje zdjęcie opowie historię i poruszy serca jury!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znajdziesz na stronie: https://ckstkalwaria.com/konkurs-fotograficzny-obiektywne-piekno-matki/
Przeczytaj go uważnie, aby być pewnym, że spełniasz wszystkie wymogi i zasady.

Powodzenia i niech Twój obiektyw uchwyci najpiękniejsze chwile macierzyństwa! 

fot. Obraz Марина Вельможко z Pixabay 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x