„Baśniowa Kapela” dla dzieci w Bibliotece Publicznej

W sobotę, 9 czerwca o godz. 1000 zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat do Biblioteki Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej, al. Jana Pawła II 24 na muzyczne spotkanie z Baśniową Kapelą.

W sobotę, 9 czerwca o godz. 10:00 zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat do Biblioteki Publicznej w Kalwarii Zebrzydowskiej, al. Jana Pawła II 24 na muzyczne spotkanie z Baśniową Kapelą.

Baśniowa Kapela to duet Państwa Adama i Doroty Szafraniec, specjalizujący się w repertuarze dla dzieci, prezentujący własną formę sceniczną: piosenka z elementami teatru, uzupełniona grafiką. Opowiadają dzieciom historie inspirowane rzeczywistością, których dopełnieniem jest piękna muzyka.

Państwo Szafraniec zaprezentują przedstawienie pt. „Na Rusinowej Polanie”- podkreślające wartość więzi rodzinnych oraz przybliżające kulturę regionalną i geografię Tatr. Regionalizm, ścieżka dźwiękowa zabarwiona  muzyką góralską – wszystko to sprawia, że opowiadanie „Na Rusinowej Polanie” charakteryzuje się oryginalnym romantycznym klimatem związanym z kulturą Podhala. Przedstawienie wciąga i porywa publiczność, a dzięki niezwykłej fabule wypełnionej humorem 
i dramaturgią, bawi i  wzrusza.

Wstęp wolny!

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x