Artyści zagrają charytatywny koncert dla chorej na SMA Zosi Pająk w Budzowie

W Domu Weselnym Magnolia w Budzowie odbędzie się charytatywny koncert na rzecz pochodzącej ze Skawinek Zosi Pająk, która zmaga się z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, takich jak występy muzyczne, kabaretowe, licytacje na żywo oraz pyszny poczęstunek. Całość uświetni występ zespołu Feel, którego przeboje od wielu lat nuci cała Polska.

Gmina Stryszów i Fundacja Pomóc Więcej zapraszają na wspaniałe wydarzenie, które odbędzie się już 1 kwietnia (sobota) 2023 roku w Magnolii w Budzowie. Podczas charytatywnego koncertu wystąpią znakomici artyści, tacy jak Mateusz Mijał, Karol Wolski, Krzysztof Respondek, zespół Que Passa oraz zespół Feel. W roli prowadzącego pojawi się znany z audycji w RMF MAXXX Marek Rusinek. Zapowiada się wyśmienite widowisko! Start o godzinie 19:00.

W trakcie koncertu odbędą się licytacje na żywo, które z pewnością dostarczą wielu emocji i będą nie tylko świetną rozrywką, ale również doskonałą okazją do tego, aby pomóc. Dochód z licytacji zostanie w pełni przekazany na rzecz leczenia małej Zosi. W 10-milionową zbiórkę dla Zosi od miesięcy zaangażowanych jest wiele osób. Wszyscy jednoczą siły i wkładają ogrom pracy w organizację kiermaszy, bazarków i festynów. To dzięki nim oraz setkom anonimowych darczyńców udało się już zebrać niemal 7 mln zł, jednak czas ucieka, a do zebrania wciąż pozostała ogromna kwota – ponad 3 mln zł.

Organizatorzy koncertu i wolontariusze żywią nadzieję, że wydarzenie przyciągnie wielu zainteresowanych i pozwoli znacząco przyspieszyć zbiórkę. Wszak cel jest jeden – dać maleńkiej Zosi szansę na pełne, szczęśliwe życie. Wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją wejściówek na koncert, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 798 949 619. Ilość miejsc ograniczona! Wesprzyj zbiórkę dla Zosi na platformie siepomaga.pl KLIK

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x