Zapraszamy na wystawę fotografii „Lanckorona – kolor jest emocją” w sobotę i w niedzielę w ramach Romantycznej Lanckorony

Już w ten weekend po raz dziewiętnasty rusza Festiwal dla Zakochanych „Romantyczna Lanckorona”. Jednym z punktów programu jest Spotkanie w Stodole w Łaśnicy, na które zaprasza Edyta Filipek-Bajor – będzie wystawa fotografii „Lanckorona – kolor jest emocją”.

Nie będzie klasycznego wernisażu, ale przez dwa dni sobotę i niedzielę podczas trwania wystawy będzie można przyjść i w romantycznej scenerii starego sadu porozmawiać z autorką o fotografii, inspiracjach i Lanckoronie. To nie wszystko w łaśnickiej Stodole Państwa Ciecieręgów będzie można obejrzeć też niecodzienne lampy i ramki stworzone przez Hieronimus Marta Stawicka, a sama artystka poprowadzi warsztaty z tworzenia ramek z tektury. Warsztaty są bezpłatne.

W niedzielę do tego grona dołączy utalentowana florystka Marta Tatka i pokaże jak uwić sobie wianek. Dokładne godziny w programie. A dla tych, którzy lubią spacerować i chcą zobaczyć i usłyszeć więcej o Lanckoronie i okolicy o 9-tej w sobotę rozpocznie się spacer z przewodnikiem spod Izby Muzealnej w Lanckoronie „Spacer dla dobrych piechurów” wskazane kijki do nordic walking i dobre obuwie! Trasa Izba Muzealna Lanckorona – Dział Palecki – Kamieniołom-Łaśnica, czas przejścia ok. 3,5 godziny. Spacer poprowadzi XV Anioł Lanckorony Małgorzata Chyczyńska. Zakończenie w STODOŁACH W ŁAŚNICY / ul. Łaśnicka 12″ Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Lokalizacja stodoły https://goo.gl/maps/q1RvcErFAivpiAk18

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x