Serdecznie zapraszamy do udziału w plenerach rysunku pt. „Kalwaryjskie szkice węglem i pastelą”
Miejsce: Sanktuarium Pasyjno-Maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej ( otoczenie klasztoru, Plac Rajski, krużganki )
Data: 22 .08 i 29.08
Godzina: 10.00 – 13.00
Uczestnicy: 7 lat – 99 lat (8- 10 osób)
Przebieg zajęć: Zbiórka na dziedzińcu od strony kawiarni, Krótkie oprowadzenie po Sanktuarium,
z uwzględnieniem najciekawszych miejsc, Przerwa na lody, Rysowanie, Prezentacja prac na krużgankach.
Prowadzący: Katarzyna Baran, Szymon Baran
Zapisy: centrumdziedzictwa@gmail.com
Zapewniamy potrzebne materiały, zajęcia są bezpłatne, ale obowiązkowa jest rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.
Projekt „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO” jest możliwy dzięki współfinansowaniu w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.
About Author
You may also like
-
Figura Jezusa Nazareńskiego ze stryszowskiego cmentarza wróciła na swoje miejsce
-
Chwalebne Misterium Męki Pańskiej – Wielki Tydzień 2025 – Program uroczystości w Sanktuarium Kalwaryjskim
-
Najlepsi z najlepszych, czyli gala rozdania nagród „Talenty 2025” w WCK!
-
Kolejne dofinansowanie dla Gminy Kalwaria Zebrzydowska! Przedszkola w Kalwarii i Barwałdzie Średnim zyskają dzięki projektowi „Dwujęzyczny Maluch”
-
Poseł Mariusz Krystian poruszył w sejmie sprawę przeniesienia nocnej i świątecznej opieki medycznej z Kalwarii do Brzeźnicy
-
Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej, prowadził auto pod wpływem narkotyków
-
Książę Enrique de Villamor z wizytą w Gminie Kalwaria Zebrzydowska
-
Trwają poszukiwania śmieciarza który porzucił części samochodowe w Zarzycach Wielkich
-
Kustosz sanktuarium: Musimy uczynić wszystko, abyśmy byli obrońcami życia!