Letnie kino plenerowe – film O legendarnym królu rock’and’rolla Elvisie Presleyu

Kiedy:
14 lipiec 2023@21:15 – 23:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2023-07-14T21:15:00+02:00
2023-07-14T23:00:00+02:00
Letnie kino plenerowe - film O legendarnym królu rock’and’rolla Elvisie Presleyu

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza w te wakacje na dwa seanse Letniego Kina Plenerowego. Pokazy odbędą się na obiektach sportowych MKS Kalwarianka. Na widzów jak zawsze czekają leżaki i dobre kino.

Pierwszy z zaplanowanych seansów odbędzie się w ten piątek (14 lipca) o godzinie 21:15. Widzowie zobaczą film O legendarnym królu rock’and’rolla Elvisie Presleyu. Ta poruszająca opowieść przeniesie Was w czasy, gdy młody Elvis Presley stał się międzynarodową sensacją. Ale pod powierzchnią chwalebnego sukcesu kryje się historia wieloletniej relacji z tajemniczym menedżerem, Tomem Parkerem. Kto był naprawdę Parker? Jak wpłynął na kariery i życie Elvisa? Jednak kluczowym elementem tej historii jest jedna z najważniejszych osób w życiu Elvisa Presleya – jego ukochana żona, Priscilla Presley. To dzięki jej obecności i wsparciu, publiczność odkryje głębię uczuć między nimi, walkę z przeciwnościami losu i próby utrzymania prawdziwej miłości w świecie show-biznesu. Wielkie emocje, pasja i niezwykłe wykonania muzyczne zanurzą Was w niesamowitym klimacie epoki, która stała się symbolem rock and rolla. Reżyser z dużą precyzją odtworzy dla Was wyjątkowe sceny koncertowe, które wstrząsnęły światem i uczyniły Elvisa nieśmiertelną legendą.

Reklama

1 thought on “Letnie kino plenerowe – film O legendarnym królu rock’and’rolla Elvisie Presleyu

  1. Jestem bardzo zadowolony, że wszedłem na ten wpis. Wielu autorom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale zazwyczaj tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Muszę podziękować za Twoją pracę. Będę rekomendował to miejsce i regularnie odwiedzał, żeby poczytać nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: