Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na Rubensa!!!

Już najbliższą sobotę 11.03.2023 r. na wadowickiej scenie wystąpi Rubens. Będzie to świetna okazja by pobujać się przy hipnotyzujących piosenkach takich jak „Wszystko OK?” czy „Jakoś trzymam się”. W zeszłym roku oprócz występów z Darią Zawiałow wystąpił z również z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem, Igo, a także na trasach „Męskie Granie 2021” i „Męskie Granie 2020”. Bilety dostępne w Wadowickim Centrum Kultury oraz przez stronę wck.wadowice.pl

Już 11 marca o 18:00 w sali teatralnej WCK wystąpi Piotr „Rubens Rubik”, który od lat zasila zespól Darii Zawiałow. W branży muzycznej od lat funkcjonuje jako uznany gitarzysta oraz songwriter. Jest współtwórcą wielu polskich hitów, a jednym z ostatnich jest „Złoto” skomponowany wspólnie z Mrozem. W zeszłym roku występował ze wspomnianą Darią, Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo a także na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020.

“Piosenki, których nikt nie chciał” to niezwykle intymny materiał muzyczny od Rubensa. Na początku listopada na rynku pojawiła się debiutancka płyta 35-letniego multiinstrumentalisty, który kilka miesięcy temu podbił serca fanów hitem “Wszystko OK?”. Jego najnowszy album to męskie, alternatywne granie i zapis osobistych przeżyć.

Bilety do kupienia w sekretariacie WCK, kasie kina oraz przez stroną wck.wadowice.pl

 

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x