W niedzielę finał wojewódzki z barwałdzkim pierogiem miłości, ale już teraz można głosować na KGW Swojskie Klimaty

Rok temu „Swojskie Klimaty” z przytupem weszły do ogólnopolskiego Finału Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni”. W tym roku nasze Panie z Barwałdu po raz kolejny wystartowały w tym konkursie i dotarły do finału wojewódzkiego aż w 4 kategoriach. Już teraz możemy je wspomóc swoimi głosami!

Jeszcze tylko kilka dni pozostało na głosowanie w na Koło Gospodyń Wiejskich „Swojskie Klimaty” z Barwałdu Średniego w finale małopolskim „Polska od Kuchni Kół Gospodyń Wiejskich”. W tym roku finał województwa małopolskiego odbędzie się w Krakowie na Placu Wolnica. Nasze Panie będą tam już królowały od 7 rano. Zapraszamy do kibicowania, przybycia, a przede wszystkim do głosowania bo jest na kogo!!!! KGW Swojskie Klimaty z Barwałdu Średniego bierze udział w następujących konkursach:

 

Konkurs Kobieta Gospodarna i Wyjątkowa

głosowanie SMS:

SMS o treści POK.5183 na numer 7248

koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)
 
Można głosować także przez facebooka! Bardzo prosimy o polubienie i udostępnienie znajomym. Dzięki Wam mamy szansę wygrać ten konkurs. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcą nas wesprzeć jedno konto facebook=jedno polubienie. Pamiętajcie trzeba „lajkować” na stronie KGW Polska do Kuchni!! Link do głosowania —>> kliknij <<—.
 
 

Konkurs kulinarny – barwałdzki pieróg miłości

głosowanie SMS:

SMS o treści POK.3267 na numer 7248

koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)
 

Konkurs artystyczny – makowy bukiet ślubny

głosowanie SMS:

SMS o treści POK.4222 na numer 7248

koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)

Konkurs Miss Wdzięku 45+ – Agata Leja

głosowanie SMS:

SMS o treści POK.2194 na numer 7248

koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT)
 

KGW Swojskie klimaty z Barwałdu Średniego działa nie przerwanie od 10 lat. Aktywnie bierze udział w uroczystościach religijnych i świeckich w naszym regionie. Współpracuje w organizacji imprez integracyjnych, charytatywnych i kulturalnych. Organizuje warsztaty artystyczne i kulinarne dla mieszkańców Barwałdu Średniego. Uświetnia wiejskie wesela organizacją bram weselnych, podczas których para narzeczonych musi przechodzić test z umiejętności przydatnych w życiu małżeńskim, np. robienie ciasta, pranie ubranek niemowlęcych itp.

Przypomnijmy sobie jak wyglądał finał rok temu w Starym Sączu:

 

 
0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x