W Kalwarii ukradli gazety za 1500 złotych

 
 

Zarzut kradzieży usłyszeli dwaj mężczyźni, którzy na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej ukradli wózek z gazetami. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę 1500 złotych. O losie sprawców zdecyduje sąd.

Kilka dni temu, policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zostali powiadomieni o kradzieży wózka transportowego służącego do przewozu towaru oraz gazet z terenu jednej z placówek handlowych w mieście. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została oszacowana na kwotę około 1500 złotych. Zaangażowani w sprawę funkcjonariusze pionu kryminalnego, dwa dni później, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za to przestępstwo. Byli to mieszkańcy powiatu wadowickiego – 45 i 50-latek. Śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży, do których się przyznali.

Skradziony wózek z prasą został znaleziony przez funkcjonariuszy podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z podejrzanych. Przedmioty wróciły do właściciela. Kodeks karny za powyższe przestępstwo przewiduję karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

za: KPP Wadowice

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x