/Uwaga Konkurs!!! do wygrania podwójna wejściówka na spektakl komediowy pt. „Zdradziłeś mnie… kotku!”

Uwaga Konkurs!!! do wygrania podwójna wejściówka na spektakl komediowy pt. „Zdradziłeś mnie… kotku!”

Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na spektakl komediowy pt. „Zdradziłeś mnie… kotku!” Aby ją otrzymać należy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się postać kreowana przez Dariusza Gnatowskiego w serialu Świat Według Kiepskich?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail: info@kalwaria24.pl lub poprzez wiadomość na profilu facebook. Z dopiskiem: „zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu”. Wyniki konkursu opublikujemy w czwartek o godz. 12:00. Na zgłoszenia czekamy do czwartku do godz. 11:00.

29 lutego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się spektakl komediowy pt. „Zdradziłeś mnie… kotku!” Spektakl odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej o godz.18:00; wystąpią: Małgorzata Lewińska, Artur Dziurman, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak i Ewa Konstańciak.

Bilety do nabycia w Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwariii oraz online: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/46966/Kalwaria+Zebrzydowska/Zdradzi%C5%82e%C5%9B+mnie…+kotku+%21/

„ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!” to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu.

Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają.

Dobrej zabawy!

Reklama