Tylko przez telefon do Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Od poniedziałku można zapisywać się do Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ze względów bezpieczeństwa będzie można to zrobić tylko telefonicznie. Aby było sprawnie, WCK uruchomi dodatkowe numery telefonów.

Od poniedziałku można zapisywać się do Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ze względów bezpieczeństwa będzie można to zrobić tylko telefonicznie. Aby było sprawnie, WCK uruchomi dodatkowe numery telefonów.

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku to propozycja, która od 2013 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców! W ubiegłym roku do udziału w uniwersytecie zgłosiło się ponad 300 osób, które w mgnieniu oka zapełniły listy na wszystkie zajęcia. WUTW dedykowane jest wszystkim osobom powyżej 55 roku życia, które mają wolny czas i zastanawiają się jak go wykorzystać. Oferta uniwersytetu jest przygotowana tak, aby każdy niezależnie od zainteresowań, predyspozycji i umiejętności znalazł coś dla siebie. W programie jak co roku znajdą się uwielbiane przez studentów zajęcia taneczne, wokalne, językowe i plastyczne, zajęcia z jogi, gimnastyka ciała oraz wiele innych propozycji. Nie zabraknie także nowości w postaci zajęć komputerowych oraz medytacji z dźwiękiem!

W tym roku ze względu na wyjątkową sytuację oraz nagłe zawieszenie działalności uniwersytetu, podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian w zapisach oraz systemie opłat. Zapisy ruszą w poniedziałek 7 września o godz. 8.00 i prowadzone będą wyłącznie w formie telefonicznej. Zapisy osobiste będą przyjmowane dopiero dzień później – od 8 września. WCK informuje, że w tym roku zapisy ruszają tego samego dnia dla wszystkich zainteresowanych – niezależnie od tego czy w roku ubiegłym należeli do uniwersytetu, czy zgłaszają się po raz pierwszy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć uniwersytetu! Na stronie internetowej WCK (https://wck.wadowice.pl/uniwersytet-trzeciego-wieku/) znajduje się opis wszystkich zajęć wraz z miesięcznymi cenami oraz terminami.

Numery telefonów udostępnione do zapisów:

33/823 31 56; 33/823 39 57; 530 434 663; 888 305 909

0 0 votes
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x