Tadeusz Stela

Tadeusz Stela kandydatem Prawa i Sprawiedliwość na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej

Tadeusz Stela (45 l.) będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej – poinformowały władze regionalne Prawa i Sprawiedliwość. W pierwszym swoim wystąpieniu kandydat mówi, co dla niego jest najważniejsze.

Tadeusz Stela (45 l.) będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej – poinformowały władze regionalne Prawa i Sprawiedliwość. W pierwszym swoim wystąpieniu kandydat mówi, co dla niego jest najważniejsze.

Dlaczego zdecydował się Pan wystartować w wyborach na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej?

TADEUSZ STELA: Ubiegam się o Urząd Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej, gdyż  jestem  przygotowany do podjęcia nowych wyzwań i wiem, że podołam tej zaszczytnej funkcji. Bardzo dobrze znam  środowisko lokalne oraz jego oczekiwania  – potrafię je zrealizować. Odpowiedzialność za przyszłość naszej gminy jest dla mnie najistotniejsza. Musimy  spożytkować dorobek  lokalnej społeczności, a przede wszystkim  przedsiębiorczości, tradycji oraz  dobrą lokalizację gminy. Nie zgadzam się na dalszą stagnację i zmarnowanie kolejnej szansy, bo to My Razem  zbudujemy naszą przyszłość, zapewniając rozwój  sobie i kolejnym pokoleniom. Musimy wykorzystać tą pięcioletnią szansę.

Dlaczego warto na głosować w wyborach na burmistrza na Tadeusza Stelę?
TADEUSZ STELA: Proszę mieszkańców  miasta i gminy o głos. Jestem osobą energiczną  i młodą ale już z dużym doświadczeniem oraz sukcesami w pracy zawodowej i społecznej.  Sprawdziłem się jako przedsiębiorca    i samorządowiec. Swoje doświadczenie i potencjał wykorzystam dla rozwoju naszej gminy.

Co dla Pana jako kandydata  jest najważniejsze?
TADEUSZ STELA: Najważniejsza jest realizacja oczekiwań  mieszkańców, współpraca, dialog oraz skuteczne zarządzanie, umożliwiające szybki rozwój.  Czerpanie z  dorobku wielu pokoleń grup zawodowych i społecznych, które przez 400 lat  stworzyły Nasze Miasto i Gminę.
Połączenie tradycji z nowoczesnością, bezpieczeństwo mieszkańców, dobra służba zdrowia, czyste środowisko, dobra edukacja i opieka społeczna – to filary –  na których  pragnę budować przyszłość Naszego Miasta i Gminy.

Czym się zajmował Pan dotychczas i jaki ma Pan plan na zmiany w gminie Kalwaria Zebrzydowska?
TADEUSZ STELA: Mam 45 lat. Posiadam  wykształcenie wyższe zawodowe   o specjalności Zarządzanie Firmą, a obecnie kontynuuję drugi kierunek o specjalności  Zarządzanie i  Administracja Publiczna.  Jestem od urodzenia mieszkańcem   Kalwarii Zebrzydowskiej. Przez dwadzieścia lat prowadzę z sukcesami własną firmę działając w branży obuwniczej i handlowej. Od dawna służę mieszkańcom działając społecznie.  Jestem radnym Rady Miejskiej, Przewodniczącym Zarządu Osiedla, działam charytatywnie  w Caritasie oraz Radzie Parafialnej i Cmentarnej, troszczę się   o funkcjonowanie Miejskiej Orkiestry Dętej w Kalwarii Zebrzydowskiej z którą występuję.

A co z planami?
TADEUSZ STELA; Mam dobry plan na rozwój Gminy Kalwarii Zebrzydowskiej. Razem z nową Radą Miejską zapewnimy warunki dla jej rozwoju, aby tak,  jak w  nieodległej przeszłości, była miejscem  bogatym  gdzie ludziom dobrze się żyje. Moje działanie opieram  na haśle zawartym w słowach : Siła – Mądrość- Rozwój.

informacje podajemy za portalem www.Wadowice24.pl

5 1 vote
Article Rating

About Author

Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x